Hellmann Worldwide Logistics

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Hellmann Worldwide Logistics

Hellmann Worldwide Logistics powstał w 1871. Jego założycielem był Carl Heinrich Hellmann, który zaprzęgiem konnym dostarczał paczki w okolice miasta Osnabrueck, w północnych Niemczech. Jego potomkowie, przy użyciu ówczesnych środków transportu, stworzyli sieć dostawczą, obecnie jest firmą globalną zatrudniającą około 19 300 pracowników 157 krajach.

Usługi oferowane przez firmę obejmują: transport powietrzny, logistykę kontraktową, pośrednictwo celne, e-commerce i transport ładunków.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dobra praca w logistyce

2016-04-18
anonimowo
Hellmann Worldwide Logistics to fajne miejsce jak ktoś szuka doświadczenia w logistyce i chce przy okazji dość dobrze zarabiać. Ta firma to na pewno zapewnia. Jak ktoś chce jeszcze dodatkowo benefity to są tylko częściowo refundowane i do reszty trzeba sobie dopłacić. Ja się tym nie interesowałem więc nie wiem co tam dokładnie proponują i za ile. Zresztą od czasu kiedy ja tam pracowałem mogło się to pozmieniać.

Na pewno trzeba przyznać, że atmosfera była fajna pozytywna i że praca była stabilna. Nigdy nie spóźniali się z wypłatami. Tylko rozwój był tam niewielki bo nawet nie robili wtedy szkoleń dla ludzi.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik ds. Obsługi Klienta (Praca)

2016-02-18
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: Bielany WrocławskieTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz