GSK (GlaxoSmithKline)

Farmaceutyka / Medycyna

O GSK (GlaxoSmithKline)

GlaxoSmithKline to firma zajmująca się tworzeniem nowoczesnych leków i szczepionek. W branży farmaceutycznej działają od ponad 30 lat. Otrzymali liczne nagrody m.in. za wkład w rozwój gospodarki w Polsce, za innowacyjność leków oraz za bycie jednym z najlepszych pracodawców.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Spodziewałam się czegoś więcej

2016-12-30
anonimowo
Od momentu kiedy zaczęłam pracę w GSK spodziewałam się czegoś więcej. Nie mam na myśli tylko i wyłącznie pieniędzy, ale ogólnie wszystkiego.

Liczyłam, że wyjdę stąd z lepszym doświadczeniem, że na miejscu znajdę lepszą atmosferę, że wynagrodzenie też będzie wyższe.

Być może sama przesadziłam z tymi swoimi oczekiwaniami. Żałuję w każdym bądź razie, że się rozczarowałam. Nawet jak potem widziałam w tej pracy plusy (elastyczne godziny, benefity, ludzie) to nie byłam do nich przekonana tak do końca. Nie mogę powiedzieć, że polecam bo sama bym nie chciała tam trafić po raz drugi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. personalnych (Praca)

2016-12-07
Branża: Human ResourcesMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zdziwiłam się, że GSK nie robi wielkiej rekrutacji na kilka dobrych etapów tylko skupia się na klasycznej rozmowie kwalifikacyjnej. Nie powiem to było miłe zaskoczenie po wszystkich rozbudowanych rekrutacjach.

Nie obyło się oczywiście bez rozmowy po angielsku, ale umówmy się, nie jest to najtrudniejszy etap :) Chyba, że ktoś sobie nie radzi za dobrze, ale zakładam, że w dzisiejszych czasach każdy radzi sobie przynajmniej ok.

Z pytań u mnie było zainteresowanie tym niewielkim, ale jednak doświadczeniem, wykształceniem, motywacją do pracy, znajomością Płatnika i Excela, wiedzą na temat aktualnego prawa pracy, moimi oczekiwaniami oraz przewidywaną dyspozycyjnością.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz