GSK (GlaxoSmithKline)

Farmaceutyka / Medycyna

O GSK (GlaxoSmithKline)

GSK to jedna z wiodących firm branży ochrony zdrowia na świecie, opierająca swoją działalność na innowacji i osiągnięciach naukowych. Naszą misją jest poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Prowadzimy badania mające na celu poprawę jakości życia ludzkiego w trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare). W swoich działaniach dążymy do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem, budując oparte na zaufaniu relacje z uczestnikami polskiego systemu ochrony zdrowia, stawiając na dialog i przejrzystą współpracę. Polskim pacjentom dostarczamy łącznie ponad 300 leków i produktów ochrony zdrowia.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca dla młodych

anonimowo
Moim zdaniem GSK to rzeczowy pracodawca. Dają szansę młodym ludziom i to jest super, bo można zdobywać doświadczenie w renomowanej firmie. Na plus na pewno elastyczne godziny pracy, a do tego możliwość pracy zdalnej, mnie to odpowiadało. Przełożeni odnosili się do mnie z szacunkiem, mimo mojego młodego wieku, a czasem w innych firmach zdarza się że mało doświadczonych ludzi traktuje się z góry. Tutaj tak nie było, a przez to atmosfera była świetna. Dla mnie jedynym minusem było to, że czasem czułem na sobie bardzo dużą odpowiedzialność za wykonywane zadania i było to trochę przytłaczające. A tak poza tym to super.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. personalnych (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zdziwiłam się, że GSK nie robi wielkiej rekrutacji na kilka dobrych etapów tylko skupia się na klasycznej rozmowie kwalifikacyjnej. Nie powiem to było miłe zaskoczenie po wszystkich rozbudowanych rekrutacjach.

Nie obyło się oczywiście bez rozmowy po angielsku, ale umówmy się, nie jest to najtrudniejszy etap :) Chyba, że ktoś sobie nie radzi za dobrze, ale zakładam, że w dzisiejszych czasach każdy radzi sobie przynajmniej ok.

Z pytań u mnie było zainteresowanie tym niewielkim, ale jednak doświadczeniem, wykształceniem, motywacją do pracy, znajomością Płatnika i Excela, wiedzą na temat aktualnego prawa pracy, moimi oczekiwaniami oraz przewidywaną dyspozycyjnością.