Gryftec

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Gryftec

Firma GRYFTEC jest firmą usługowo-doradczą, specjalizującą się w szeroko pojętych systemach wbudowanych, technice mikroprocesorowej i układach reprogramowalnych.

Firma prowadzi działalność jako biuro inżynierskie, oferując szeroką paletę usług dotyczącą projektowania, tworzenia, wdrażania i testowania zarówno kompletnych systemów jak i pojedynczych komponentów związanych z systemami wbudowanymi i techniką mikroprocesorową.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobrze wspominam tę pracę

Młodszy developer C
Piszę tę opinię już jako były pracownik. W Gryftecu pracowałem przez ponad rok. Choć ta praca miała też swoje słabsze strony, wspominam ją świetnie! Wszystko dzięki genialnej atmosferze. Żadnego ciśnienia, przez cały czas czułem się jak w Start-up’ie. Nie było spiny o spóźnienia, a jeśli ktoś zostawał po godzinach, miał za to płacone. W kwestiach technicznych: nie mieliśmy oficjalnych standardów kodowania, po prostu miało działać! To miało czasem bardzo negatywne konsekwencje, np. naprawa kodu po kimś, kto odszedł z pracy. (ciężko było się połapać) Najsłabiej w tej firmie wypadało to, co jest bardzo ważne – zarobki (mam na myśli oczywiście porównanie z innymi firmami IT). Gdyby nie kiepskie zarobki byłoby prawie idealnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Młodszy programista (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KoszalinTermin rozmowy: 11.2015
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Całość rekrutacji działa się jednego dnia. Przychodzi się do nich dostaje się testy. Testy z podstaw znajomości C i z rozumienia technicznych rzeczy po angielsku. Standardowe techniczne rzeczy poziom powiedziałbym, że prosty.

  Po testach rozmowa kwalifikacyjna tu wyjaśnia się rzeczy z CV, dopowiada o co tam zapytają, mówi o dyspozycyjności oczekiwaniach własnych, poziomie wykształcenia itp. Wszystko to co zawsze atmosfera spoko.

  Szybko odpowiedzieli mi czy mnie przyjmują czy nie. To spoko nie trzeba czekać tygodniami na decyzję.