Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Grupa TVN

Media / Sztuka / Rozrywka

O Grupa TVN

Grupa TVN to wiodący nadawca telewizyjny w Polsce, należący od 2018 roku do amerykańskiego koncernu mediowego Discovery. Obecnie posiadamy aż 14 kanałów telewizyjnych, w tym wysokiej jakości kanały tematyczne, lifestylowe oraz stacje informacyjne, takie jak: TVN, TVN 7, TTV, HGTV Home & Garden, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TVN24 BiS, TVN Fabuła, Travel Channel, Food Network, ITVN, ITVN Extra, NTL Radomsko.


Do szerokiego portfolio produktów firmy należy także player.pl – najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce, który obecnie liczy ponad 5 mln użytkowników.


Nasza firma to jednak przede wszystkim ludzie. Pracuje i współpracuje z nami ponad 3 tysiące profesjonalistów i najlepszych specjalistów w swoim fachu, którzy każdego dnia rozwijają się w różnorodnych obszarach, takich jak: Program i Produkcja, Programy Informacyjne, Nowe Media, Sprzedaż i Marketing, Technologia i Technika, Biznes i Administracja oraz Finanse. Jesteśmy dumni z faktu, że średni staż pracy w naszej firmie to 8 lat.


Jesteśmy innowacyjni. Lubimy zaskakiwać naszych widzów i tworzyć coś innowacyjnego. Byliśmy pierwszą telewizją, która zdecydowała się uruchomić kanał telewizyjny całkowicie poświęcony informacjom z Polski i Świata – TVN24. Zrewolucjonizowaliśmy polską telewizję, tworząc pierwsze w kraju reality show – Agent!


Plejada gwiazd. To z nami współpracują najjaśniej święcące gwiazdy telewizji: Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska, Monika Olejnik, Justyna Pochanke, Marcin Prokop, Kinga Rusin, Dorota Wellman, Anita Werner, Kuba Wojewódzki i wiele, wiele innych…


Mocna pozycja na rynku. Mamy ugruntowaną pozycje wśród widzów w wieku od 16 do 49 lat. Jesteśmy też bezapelacyjnym liderem wśród widowni komercyjnej z dużych miast.


Silny Pracodawca. Regularnie zajmujemy wysokie pozycje w rankingach branżowych, a także rankingach pracodawców – od 7 lat jesteśmy Idealnym Pracodawcą Roku wg. badania Universum Student Survey. W ramach badania organizowanego przez firmę Antal „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów" w kategorii „Media i Marketing” zdobyliśmy II miejsce, natomiast w 2016 osiągnęliśmy III miejsce w kategorii Internet, media i e- commerce. Zajęliśmy również I miejsce w 2012 roku w rankingu Randstad na najbardziej atrakcyjnych pracodawców.


Oprócz rozwoju i pasji do pracy stawiamy na przejrzystą komunikację, zrozumienie i wsparcie, różnorodność oraz poczucie humoru, bo przecież rozrywka jest domeną telewizji.


Kogo szukamy?

TVN to telewizja i biznes. Stawiamy na rozwój i innowacyjność, szanujemy różnorodność. Tu nie ma miejsca na nudę – zmiany to nasze naturalne środowisko.


Staże

Staże w TVN to przede wszystkim zdobywanie doświadczenia i praktyki. Naszym nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą z osobami wchodzącymi na rynek pracy i umożliwienie im rozwoju zawodowego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Stażysta ma okazję do pogłębienia wiedzy teoretycznej i praktycznej w realiach biznesowych. Nasza oferta stażowa pozwala na zdobycie doświadczenia w różnych dziedzinach, zarówno w obszarze medialnym, jak i biznesowym.


Praca

W TVN poszukujemy osób o określonych kompetencjach. Praca w TVN to codzienne wyzwania, ponieważ branża medialna stanowi wyjątkowo dynamiczne otoczenie. Szukamy osób, które potrafią działać szybko, skutecznie i chętnie doskonalą swoje umiejętności. Na sukces naszej marki pracuje wiele osób, dlatego szczególnie cenimy umiejętność współpracy. Dbamy o przyjazną atmosferę i relacje, dzieląc się wzajemnym doświadczeniem i wspierając w codziennych zadaniach.Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.kariera.tvn.pl

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca ok, choć liczyłem na więcej

anonimowo
Sama praca w TVN mi się podobała. Fakt, było czasami dużo stresu, ale to chyba normalne w tego typu firmie. Ja sobie dawałem z tym radę. Grunt, że przyzwoicie płacili, to było wtedy dla mnie najważniejsze. Pewne kwestie mnie jednak rozczarowały, bo liczyłem na to, że można się tam rozwijać, a rzeczywistość okazała się zgoła inna. Szkoda. I jeszcze jeden minus czyli panująca w biurze atmosfera. Bardzo napięta i korporacyjna, miałem wrażenie że ludzie są wobec siebie nieprzychylnie nastawieni. To mi nie odpowiadało, bo w takim klimacie ciężko się pracuje. Ale ogółem i tak nie żałuję, że spróbowałem swoich sił w tej firmie. Teraz mam bardzo dobry wpis do CV i na pewno spore doświadczenie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Redaktor Mediów Społecznościowych TVN24 (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Byłam niestety wyłącznie na jednym etapie rekrutacji. Przypuszczam, wnioskując po informacjach, jakie mają na stronach kariery, że ta rekrutacja nie skończyła się po tym etapie. Prawdopodobnie było coś dalej, ale z tej perspektywy ciężko mi powiedzieć co by to mogło być.

Jeżeli chodzi o samą rozmowę to wystarczyło uważnie przeczytać ogłoszenie, żeby móc wywnioskować, o co będą pytać. Plus dołożyć do tego pytania o CV, dyspozycyjność i oczekiwania. Ciężko mi powiedzieć, czy to u nich normalne, ale w moim przypadku właśnie tak było.

Miałam poczucie, że mnie słuchają i że wszystko jest profesjonalnie.