Grupa spółek DANONE

FMCG

O Grupa spółek DANONE

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O.K. mi się pracowało

2016-10-18
anonimowo
Bardzo podobało mi się, że: wynagrodzenia są adekwatne do umiejętności pracownika, inwestują w szkolenie ludzi i nie żałują na to pieniędzy, w firmie mimo jej wielkości panuje przyjemna atmosfera, można pracować w elastycznych wygodnych dla Ciebie godzinach

Nie podobało mi się: podejście do awansu i rozwoju, bardzo duże parcie na wyniki i poziom stresu, który panuje dosłownie w całej firmie. Wiadomo, że przy takiej korporacji pewnych kwestii uniknąć się nie da, ale zawsze warto coś robić w tym kierunku, żeby to ograniczyć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażystka (Praktyka/Staż)

2016-12-23
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Sama w sobie rekrutacja nie była mocno skomplikowana. Po tym jak wysłałam zgłoszenie zadzwonił telefon i w trakcie rozmowy z panią z Danone musiałam powiedzieć po angielsku czym się interesuje, odpowiedzieć co robiłam już zawodowo i co bym chciała robić w przyszłości.

Więcej informacji trzeba było o sobie powiedzieć na spotkaniu. Właśnie też o celach zawodowych, doświadczeniu, o tym jakie ma się oczekiwania. Drugi raz sprawdzają ten angielski i na pewno pamiętam, że było pytanie o Excela i Power Pointa. Wizyta w biurze Danone jeszcze bardziej motywuje do tego, żeby się postarać na rozmowie :)