Google Inc

4.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Google Inc

Nazwa "Google" pochodzi od terminu matematycznego "googol", czyli jedynki ze 100 zerami. Wyszukiwarkę stworzyli Larry Page i Sergey Brin w 1998 roku, kiedy to Andy Bechtolsheim, współzałożyciel firmy Sun, wypisał dla nich czek na 100 tysięcy dolarów. Ta młoda firma jest jedną z najprężniej rozwijających się firm na świecie. Obecnie Google ma ponad 70 biur w 40 krajach na całej kuli ziemskiej.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Jeden z lepszych pracodawców

2016-05-19
anonimowo
Chyba najlepszy pracodawca w mojej karierze zawodowej. Praca tutaj należała do bardzo stresujących, wymagających i bardzo czuć było tutaj, że się pracuje w korpo. Tylko takiego doświadczenia jak w Google nie ma nigdzie indziej. Pomijam fakt, że w CV wygląda to bardzo imponująco. Po prostu można zobaczyć jak funkcjonuje taka firma, nauczyć się wielu rzeczy w praktyce i popracować sobie w świetnym biurze.

Przy tym zarobki na poziomie światowym i benefity też. Całkiem fajna atmosfera mimo tej korporacyjności tam panowała. To nie jest miejsce na nie wiadomo jak długo, bo można się wypalić, ale mieć Google w CV to jest coś.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Administrative Assistant (Praca)

2015-10-23
Branża: Administracja biurowaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 7.2012
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz