Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Franklin Templeton Investments

Finanse / Ekonomia, Marketing / Reklama / PR, Księgowość / Audyt / Podatki

O Franklin Templeton Investments

Franklin Templeton Investments to wiodąca globalna organizacja, która od ponad 70 lat zarządza inwestycjami, a jej najważniejszym zasobem są pracownicy. Na potrzeby obsługi ponad 240 produktów finansowych zatrudniamy ponad 9 tys. osób w 35 krajach na całym świecie, co pozwala nam oferować wyjątkowo szeroką gamę różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. Nasze korporacyjne wartości odzwierciedlają to, co najlepsze w naszych pracownikach.Wierzymy w koncentrację na potrzebach klienta, budowanie relacji, osiąganie wysokiej jakości wyników i uczciwość w działaniu. Mierzymy wysoko, pracujemy ciężko i dążymy do doskonałości na każdym polu naszych działań. Staramy się także zapewniać naszy mpracownikom równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek było dobrze

anonimowo
Zaczynałam w FTI i jako taka firma na start to mi się podobało. Na dłużej tam nie zostałam, bo niestety nie było tam możliwości rozwoju zawodowego, a szkoda. Mam tu na myśli awanse, bo chciałam iść jakoś do przodu a nie stać w miejscu, no ale jednak tam się nie dało. Wynagrodzenie było takie w miarę, chociaż też nie jakieś nadzwyczajne. Ale za to atmosfera super. I mogłam uczyć się tam nowych rzeczy i zdobywać doświadczenie, a to było wtedy dla mnie kluczową kwestią. Więc ostatecznie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, głównie dlatego że w ogóle dali mi szansę sprawdzenia się, mimo że nie miałam dużego doświadczenia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Analityk (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Spotkanie we Franklin Templeton wyglądało jak jedna z wielu rozmów, na których byłam do tej pory. Z jednej strony to plus, z drugiej fajnie, gdyby te rozmowy czymś się różniły, bo później zlewają się w jedno i już nie wiadomo gdzie o co pytali. Z tego, co mniej więcej pamiętam, w FT chcieli wiedzieć dlaczego do nich startowałam, jakie studia skończyłam, jakie mam doświadczenie, kiedy mogłabym zacząć pracę i jak radzę sobie z Excelem.

Przeszłam też tam przez pytania po angielsku. To była ta luźniejsza część spotkania. Chyba wtedy zapytali o wady i zalety, sukcesy i porażki w pracy oraz o moje oczekiwania wobec FT. Tak jak wspomniałam wcześniej, standardowy standard, więc już trochę się pogubiłam gdzie czego chcieli.