Franklin Templeton Investments

Finanse / Ekonomia

O Franklin Templeton Investments

Franklin Templeton Investments to wiodąca globalna organizacja, która od ponad 70 lat zarządza inwestycjami, a jej najważniejszym zasobem są pracownicy. Na potrzeby obsługi ponad 240 produktów finansowych zatrudniamy ponad 9 tys. osób w 35 krajach na całym świecie, co pozwala nam oferować wyjątkowo szeroką gamę różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. Nasze korporacyjne wartości odzwierciedlają to, co najlepsze w naszych pracownikach.Wierzymy w koncentrację na potrzebach klienta, budowanie relacji, osiąganie wysokiej jakości wyników i uczciwość w działaniu. Mierzymy wysoko, pracujemy ciężko i dążymy do doskonałości na każdym polu naszych działań. Staramy się także zapewniać naszy mpracownikom równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie przyjść bezpośrednio po studiach

anonimowo
Jestem jak wielu tam przykładem osoby, która przyszła do Franklina prosto po studiach. Zero doświadczenia, zero świadomości czego się chce i jedynie chęć zdobywania wiedzy. Wyszłam z przekonaniem, że to firma stworzona dla takich osób jak ja wtedy.

Najważniejsze, że daje takim ludziom szanse. Szkoli ich, zdobywają tam cenione doświadczenie, uczą się jak to jest codziennie wstawać do pracy i musieć pracować. Pieniądze dla początkujących są odpowiednie, ale gdy po okresie wstępnym nie ma podwyżek mogą przestać się już tak podobać. Na pewno przez cały czas mi podobali się ludzie, atmosfera i godziny pracy. A doświadczenie wykorzystałam i gdybym była ponownie początkująca chętnie bym przyszła jeszcze raz tu.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Analityk (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną