Forever Living Products

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

Opinie o Forever Living Products

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa opcja

anonimowo
Praca zwyczajnie dla dorobienia sobie do podstawowej pensji. Nie da się z tego chyba na dłuższą metę utrzymać i traktować tego jako podstawowego źródła utrzymania.

W takiej formie dorabiania sobie da się realnie dużo zarabiać i w ten sposób podreperować swój domowy budżet.

Szczególnie, że nikt ci nie mówi ile, jak i kiedy masz zrobić. Powiedzmy, że to taki avon/oriflame tylko na dużo szerszą skalę. Przez to daje dużo większe możliwości.
Pokaż benefity i ocenę
4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetny sposób na dobre pieniądze

anonimowo
System oparty na premiach to zawsze dobry system. Moim zdaniem to świetna metoda pracy bo dostaję tyle na ile rzeczywiście zapracowałem.

A zarobić można nieźle, to powszechnie wiadomo.

Do tego elastyczne godziny pracy, ludzie fajni i można dużo własnej inwencji w to włożyć, nie ma jakiś wytycznych co do metod, każdy działa po swojemu a ja swobodę w działaniu lubię ;)
Pokaż benefity i ocenę
3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Doskonała firma MLM

Dystrybutor
To o tyle nietypowa firma, że działa na zasadach MLM. Zostajesz szefem samego siebie i od ciebie zależy ile zarobisz. To może być praca dodatkowa na początek a później główne źródło dochodów. Forever działa trochę tak jak bardziej znany Avon. Tyle, że pochodzi z Ameryki i daje bardzo duży wybór produktów zupełnie innych niż Avon.

Można awansować jak się ma dobre wyniki i zbierać dodatkowe profity. Możliwości rozwoju jest sporo jeśli się chce w to zaangażować. Na tych wyższych poziomach są też szkolenia. Jak ktoś chce mieć do czynienia ze zdrowymi produktami i znajdzie trochę wolnego czasu to może spróbować.
Pokaż benefity i ocenę