Flextronics Poland

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja, Telekomunikacja

O Flextronics Poland

Flex to jedna z bardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się świadczeniem usług związanych z projektowaniem, inżynierią, produkcją oraz szeroko pojętą logistyką.

W Polsce Flextronics posiada dwa oddziały: w Łodzi oraz w Tczewie. Oddział łódzki odpowiada za logistykę, tczewski - za produkcję i montaż.

Flex zatrudnia 200 000 specjalistów w 30 krajach na całym świecie. Polskie oddziały firmy poszukuje zarówno ekspertów jak i studentów i absolwentów, chętnych do pracy w międzynarodowej firmie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Solidna porządna praca

2016-10-28
Technik
Praca miała tyle plusów, że spokojnie można o niej powiedzieć "porządna". W końcu organizowali szkolenia, dawali dobre wynagrodzenia i do nich kartę sportową, pakiet medyczny i jeszcze ubezpieczenie.

U mnie praca była w pasujących mi godzinach i tak się zdarzyło, że trafili mi się super ludzie w ekipie.

Mam jeden zarzut do Flexa to jest kwestia umów i tym samym poczucia stabilizacji w pracy. To powinno zostać zmienione. Reszta niech zostanie po staremu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta w dziale BHP (Praktyka/Staż)

2015-12-08
Branża: Administracja biurowaMiejsce: TczewTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Inne
Sposób aplikowania
  • Na uczelni
Ogólny komentarz

Flextronics ma całkiem niezłe opinie wśród pracowników, dlatego ja też postanowiłam dołączyć do ich zespołu. Oferta dotyczyła stażu w zakresie BHP i wystarczyło przesłać swoje CV oraz list motywacyjny. Odezwali się dość szybko i chcieli się spotkać ze mną w siedzibie firmy na rozmowę. Rzecz jasna zdecydowałam się pójść.

Rozmowa była dość długa, bo najpierw gadała ze mną osoba z działu personalnego, a później ktoś zarządzający działem związanym z tym BHP. Przytaczam pytania, które zapamiętałam: jak podobały mi się studia, jak radzę sobie z obsługą pakietu Office, zwłaszcza z Excelem i PowerPointem, jak jest u mnie z angielskim i czy możemy chwilę porozmawiać właśnie w tym języku, czy uważam się za osobę komunikatywną, jak reaguję na pracę w grupie. Po zakończeniu procesu dali mi znać, że niestety się nie dostałam, ale bardzo mi dziękują.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz