Flextronics Poland

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja, Telekomunikacja

O Flextronics Poland

Flex to jedna z bardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się świadczeniem usług związanych z projektowaniem, inżynierią, produkcją oraz szeroko pojętą logistyką.

W Polsce Flextronics posiada dwa oddziały: w Łodzi oraz w Tczewie. Oddział łódzki odpowiada za logistykę, tczewski - za produkcję i montaż.

Flex zatrudnia 200 000 specjalistów w 30 krajach na całym świecie. Polskie oddziały firmy poszukuje zarówno ekspertów jak i studentów i absolwentów, chętnych do pracy w międzynarodowej firmie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Solidna porządna praca

Technik
Praca miała tyle plusów, że spokojnie można o niej powiedzieć "porządna". W końcu organizowali szkolenia, dawali dobre wynagrodzenia i do nich kartę sportową, pakiet medyczny i jeszcze ubezpieczenie.

U mnie praca była w pasujących mi godzinach i tak się zdarzyło, że trafili mi się super ludzie w ekipie.

Mam jeden zarzut do Flexa to jest kwestia umów i tym samym poczucia stabilizacji w pracy. To powinno zostać zmienione. Reszta niech zostanie po staremu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta w dziale BHP (Praktyka/Staż)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: TczewTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Inne
Sposób aplikowania
  • Na uczelni
Ogólny komentarz

Flextronics ma całkiem niezłe opinie wśród pracowników, dlatego ja też postanowiłam dołączyć do ich zespołu. Oferta dotyczyła stażu w zakresie BHP i wystarczyło przesłać swoje CV oraz list motywacyjny. Odezwali się dość szybko i chcieli się spotkać ze mną w siedzibie firmy na rozmowę. Rzecz jasna zdecydowałam się pójść.

Rozmowa była dość długa, bo najpierw gadała ze mną osoba z działu personalnego, a później ktoś zarządzający działem związanym z tym BHP. Przytaczam pytania, które zapamiętałam: jak podobały mi się studia, jak radzę sobie z obsługą pakietu Office, zwłaszcza z Excelem i PowerPointem, jak jest u mnie z angielskim i czy możemy chwilę porozmawiać właśnie w tym języku, czy uważam się za osobę komunikatywną, jak reaguję na pracę w grupie. Po zakończeniu procesu dali mi znać, że niestety się nie dostałam, ale bardzo mi dziękują.