Finder

Nowe technologie / IT, Sprzedaż

O Finder

Finder S.A. to lider na polskim rynku usług telematycznych. Firma zajmuje się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania współpracującego z technologiami lokalizacji i przesyłu danych, czyli GSM oraz GPS. Obecnie z jej rozwiązań korzysta ponad 6 tysięcy przedsiębiorstw, posiadając około 70 tysięcy aktywnych urządzeń, których na co dzień używają osoby pracujące w terenie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobra praca

anonimowo
Jeśli w jednym miejscu jest tyle pozytywnych rzeczy można o nim mówić dobra praca. A te zalety w tym konkretnym przypadku to: ok wynagrodzenie, bardzo fajna atmosfera i ludzie, godziny pracy, rozwijanie się i umowa o pracę.

Przez umowę jak dla mnie było stabilnie i spokojnie. Teraz coraz rzadziej chcą ja dawać to miło jak jest.

Dużo może się różnić pomiędzy poszczególnymi stanowiskami gdzie są rożne wymagania ale z umową z tego co mnie doszły słuchy wszędzie tak samo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Tester Oprogramowania (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2014
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja to było spotkanie i testy. Ja nie miałem doświadczenia w tej pracy, wcześniej tylko pracowałem w sklepie, więc nie rozmawialiśmy o doświadczeniu. Zapytali mnie np. dlaczego wybrałem takie studia, czy podoba mi się uczelnia i zajęcia, czym się interesuje poza informatyką. Sympatyczne podejście w sumie, nie zestresowałem się ani nic w tym stylu.

Pytali jeszcze o to ile chcę zarobić, ale miałem słabe pojęcie ile się dostaje na takim stanowisku. No i kiedy mogę zacząć, bo oni chcą kogoś na wczoraj najlepiej. Potem dostałem te dwa zadania testowe. Jak dla mnie były łatwe, więc pewnie większość ludzi je ogarnie. Napisali po kilku dniach, że mi dziękują, ale zostawią sobie moje CV w bazie na przyszłość.