Ferrero

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Ferrero

Ferrero na świecie


Ferrero jest globalnym, prywatnym przedsiębiorstwem należącym do Rodziny Ferrero. Firma rozwinęła się z małej, włoskiej cukierni, założonej w Albie w 1944 roku, sprzedającej własne produkty na bazie orzechów laskowych i stała się trzecią co do wielkości Grupą na światowym rynku wyrobów czekoladowych. Grupa wytwarza słynne i unikalne produkty jak np. Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Mon Cheri®, Kinder Surprise® i Kinder Bueno®.


Ferrero jest obecne w 53 krajach i zatrudnia prawie 34 000 pracowników. Grupa Ferrero obejmuje 74 spółki na całym świecie, w tym 21 zakładów produkcyjnych, z których 3 to Przedsiębiorstwa Społeczne położone w Afryce i Azji. Produkty Ferrero są obecne w prawie 200 krajach, dzięki sprzedaży bezpośredniej lub za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.


Ferrero w Polsce


Ferrero w Polsce rozpoczęło działalność w 1992 r. Obecnie posiada dwie spółki, z których jedna – Ferrero Polska Sp. z o.o. prowadzi fabrykę w Belsku Dużym k. Grójca, a druga – Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie koncentruje się na działalności handlowej oraz marketingowej. Łącznie Ferrero w Polsce zatrudnia ponad 1600 pracowników.


Nasza Propozycja jako pracodawcy opiera się na trzech filarach:    


Ferrero Forever (Zawsze Ferrero)
Nasze produkty są kultowe i cieszą się nieustającym sukcesem, ponieważ jesteśmy wytrwali w dążeniu do ideału. W ten sam sposób dbamy o pracowników w ujęciu długofalowym. Robimy wszystko, aby wraz z rozwojem firmy zapewnić naszym ludziom możliwości nauki i rozwoju. Podejmując pracę w Ferrero, wnosisz do swojego życia nową jakość, która pozostanie z Tobą na zawsze.

Feeling Ferrero
(Być częścią Ferrero) 
W Ferrero ludzie są ważniejsi od procesów, ponieważ jesteśmy przekonani, że osiągnięcie czegoś wyjątkowego wymaga bardziej współpracy niż wydawania poleceń. Naszą wyróżniającą wartością jest silne poczucie wspólnego celu, które definiuje firmę Ferrero i sposób, w jaki wspólnie w niej pracujemy: z pasją, darząc się wzajemnym szacunkiem, przedkładając wspólny sukces ponad indywidualne ambicje.

Fast Forward
(Dynamicznie do przodu)
Nasze produkty cieszą się powodzeniem na całym świecie, a organizacja w szybkim tempie nabiera ogólnoświatowego charakteru - wraz z tym, jak do naszej dużej rodziny dołączają nowi, różnorodni, utalentowani ludzie. Stały wzrost Ferrero na nowych rynkach to dla naszych pracowników ekscytujące wyzwanie, a także ogromna szansa rozwoju kariery i pracy w wielu miejscach na świecie.


Dodatkowo Pracownicy mają możliwość skorzystania z wielu benefitów, np.:  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do posiłków i wypoczynku,

  • Karta Sportowa,

  • Dla dzieci Pracowników: dofinansowanie do kolonii i podręczników szkolnych, prezenty na święta, prezent z okazji narodzin dziecka, możliwość wyjazdu na rok do szkoły we Włoszech.


Ferrero przykłada dużą wagę do promowania zdrowego trybu życia. Dla swoich Pracowników zorganizowało program pt. „Żyj zdrowo z Ferrero” obejmujący badania i konsultacje z dietetykiem oraz cykle warsztatów i seminariów z zakresu m.in. zdrowego żywienia, ergonomii pracy czy udzielania pierwszej pomocy.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Wiadomo, że to znana marka

2016-09-15
anonimowo
Co było fajne a co niefajne w pracy w Ferrero...
fajne były pieniądze, atmosfera, rozwój zawodowy, pracowanie dla znanej marki, doskonałe produkty znane ludziom

Co było niefajne albo przynajmniej mniej fajne to stres, niewiele szkoleń przynajmniej na tym stanowisku, na którym ja pracowałem, korporacyjność i częste zmiany na konkretnych stanowiskach

Ogólną ocenę możecie sobie wystawić po tym co napisałem sami.

Co komu odpowiada nie każdy się tu odnajdzie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystentka ds. Wsparcia Administracyjnego (Praca)

2015-12-29
Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz