FABRYKA MEBLI "FORTE" SA

Logo FABRYKA MEBLI "FORTE" SA
+ Dodaj opinię
FABRYKA MEBLI "FORTE" SA Czy to Twoja firma?
501+

Jesteśmy czołowym polskim i jednym z największych w Europie producentem oraz eksporterem mebli do samodzielnego montażu. Spółka powstała w 1992 roku, a w 1996 zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie SA. W pięciu nowoczesnych oddziałach zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku i Hajnówce zatrudniamy ponad 3500 pracowników. 

Przygotuj się do rekrutacji w FABRYKA MEBLI "FORTE" SA

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w FABRYKA MEBLI "FORTE" SA

FABRYKA MEBLI "FORTE" SA Zdjęcie 1FABRYKA MEBLI "FORTE" SA Zdjęcie 2FABRYKA MEBLI "FORTE" SA Zdjęcie 3FABRYKA MEBLI "FORTE" SA Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

To normalne, że trochę się stresujesz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Postaramy się, aby spotkanie u nas przebiegło w przyjaznej atmosferze. Pamiętaj, że osoba, z którą rozmawiasz (Dyrektor, Kierownik, Rekruter) też kiedyś przez to przechodziła.

Postaraj się o to, aby Twoja aplikacja była dostosowana do stanowiska, o które się ubiegasz. Sprawdź, czy na pewno spełniasz podstawowe wymagania zamieszczone w ogłoszeniu. Pochwal się swoim doświadczeniem zawodowym, wykształceniem, zaprezentuj największe osiągnięcia.

Jeżeli wypadło Ci coś pilnego i nie możesz przyjść na rozmowę rekrutacyjną, zadzwoń do nas, zaproponujemy Ci inny termin. Szanujmy swój czas i pracę.

Etap #1 Publikacja ogłoszenia

Formularze aplikacyjne na wszystkie aktualne stanowiska znajdują się na naszej stronie internetowej www.forte.com.pl w zakładce Kariera oraz na wybranych portalach z ofertami pracy.

Etap #2 Weryfikacja nadesłanych aplikacji

Po otrzymaniu dokumentów od kandydatów następuje weryfikacja CV. Do dalszego etapu przechodzą osoby spełniające najwięcej kryteriów zawartych w ogłoszeniu.

Etap #3 Wstępna rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami

Z osobami, które przeszły pozytywnie proces weryfikacji, kontaktujemy się telefonicznie. Podczas rozmowy staramy się poznać kandydata, jego oczekiwania, plany dalszego rozwoju oraz istotne wartości, jakimi kieruje się w pracy zawodowej. Wybranych zapraszamy na spotkanie bezpośrednio do siedziby naszej firmy.

Etap #4 Rozmowa bezpośrednia

Celem rozmowy bezpośredniej jest poznanie kandydata, jego dotychczasowego doświadczenia, zaangażowania i aspiracji zawodowych. Na spotkaniu możemy poprosić Cię o wykonanie testu wiedzy z danego obszaru, testu znajomości języka obcego czy też zadania, które sprawdza umiejętności posługiwania się wskazanymi w ogłoszeniu programami komputerowymi.

Etap #5 Decyzja o wyborze

Wybranemu kandydatowi proponujemy zatrudnienie. Informację przekazujemy telefonicznie. W trakcie rozmowy przedstawiamy również ofertę pracy. Jeżeli nie udało Ci się dostać na wybrane stanowisko, rekruter skontaktuje się z Tobą i przekaże Ci informacje o zakończeniu procesu rekrutacji.

Etap #6 Zatrudnienie

Witamy w FORTE! Cieszymy się, że jesteś z nami.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy