eSKY.pl

Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo, Internet / E-commerce

O eSKY.pl

eSky Group to dwie główne marki: eSky oraz eDestinos. Jesteśmy międzynarodową firmą nowych technologii, w branży travel z centralą w Katowicach. Działamy w 23 krajach, obsługując 51 milionów użytkowników. Misją eSky jest inspirowanie ludzi do samodzielnego organizowania podróży za pomocą naszych nowoczesnych narzędzi oraz otaczanie ich opieką na każdym etapie podróży.

Zatrudniamy ponad 500 pracowników w Europie i Ameryce Południowej, w tym duży i silny zespół developerów i specjalistów IT, Travel Consultantów w naszych contact center w Polsce, Rumunii, Bułgarii oraz Brazylii, globalny zespół e-Commerce Marketing oraz Dział Finansowy. Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach. Posiadamy płaską kulturę organizacyjną oraz preferujemy bezpośredniość w zarządzaniu.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa opcja

anonimowo
Start up z jego pozytywnymi i negatywnymi stronami. Na szczęście pozytywnych było więcej niż negatywnych

W start upach bardzo dbają o pracownika. Na przykład tutaj mieliśmy dopłaty do karty sportowej, kursów z angielskiego, można było z ubezpieczenia skorzystać albo w czasie przerwy w pracy zagrać sobie na xboxie (to bardziej dla panów;)).

Atmosfera była bardzo luźna pierwszy raz na taką trafiłam. Wynagrodzenie jak na start up bardzo fajne :) Można było pracować nawet zdalnie jak to komuś odpowiadało.

Tylko przebić się nie ma gdzie z powodu bardzo płaskiej struktury.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena negatywna
Ocena rozmowy:Negatywna

graphic designer (Praca)

Branża: Grafika / Fotografia / SztukaMiejsce: katowiceTermin rozmowy: 8.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Case study
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  • Inne
Ogólny komentarz

Rozmowa kwalifikacyjna była specyficzna, ponieważ nie zapytano mnie o moje doświadczenie zawodowe - nie padło ani jedno pytania związane z tym co obecnie robię i czym zajmował się kandydat w przeszłości (nie zapytano się jakie programy obsługuję, ani jakie są moje doświadczenia, ani nawet jaki jest motyw chęci zmiany pracy, nie padło również żadne zdanie weryfikujące mój stan wiedzy technicznej, dotyczący projektowania czy to do druku czy to do internetu). Przed rozmową wysłano trzy zadania do wykonania (II etap) - ale nikt nie zweryfikował czy zostały one rzeczywiście przeze mnie rozwiązane (co w innych firmach jest standardem), osoba która prowadziła rozmowę nie kojarzyła wykonanych przeze mnie zadań i nie potrafiła ich ocenić, gdy o to została spytana.

Cała rozmowa został sprowadzona do kwestii marketingu/brandingu, pytano się mnie głównie o marki - im większe tym lepsze. O ulubiony branding, o zakupy online. Jeśli szykujecie się na rozmowę w tej firmie przygotujcie sobie kilka rozłożonych na czynniki pierwsze reklam wielkich firm i dowiedzcie sie jak z punktu marketingowego powinna działać sprzedać w sieci.