Eltel Networks

Telekomunikacja, Energetyka / Surowce

O Eltel Networks

Eltel Networks w Polsce istnieje od 2001 roku w ramach pięciu spółek: Eltel Networks Energetyka S.A., Energoprojekt Kraków S.A., Eltel Networks S.A. Poznań, Eltel Networks Infranet Services S.A. oraz Eltel Networks Telecom Sp. z o.o. Warszawa. Grupa działa również w krajach skandynawskich, bałtyckich, Niemczech, a także w Wielkiej Brytanii. Zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu energetyki i telekomunikacji.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Niezłe praktyki

Praktykant
Napisałem "niezłe" ponieważ uważam, że mogliby dawać większą swobodę praktykantom czy stażystom i pokazywać im więcej ciekawych rzeczy. Nie nauczyłem się tyle co się chciałem nauczyć.

Bardzo odpowiadały mi za to godziny odbywania praktyk i atmosfera w biurze. Dla mnie było bardzo fajnie :) Tyle, że praktyki to nie tylko fajna zabawa, ale bardziej chodzi o zrobienie czegoś co się później przyda.

Fajnie, że są wynagrodzenia na praktykach tyle, że niskie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Serwisant (Praca)

  Branża: Instalacja / Utrzymanie / SerwisMiejsce: LubońTermin rozmowy: 2.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  O Tobie
  O Tobie:Wiedza o Firmie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Od czasu tej rozmowy kwalifikacyjnej w Eltelu sporo już minęło, ale jak to ma komuś pomóc to mogę powiedzieć jak to wyglądało. Atmosfera była sympatyczna i pamiętam, że wyszedłem stamtąd z taką myślą, że było miło.

  Pytania nie były trudne, ale najbardziej mnie zaskoczyło jedno pytanie. Co wiem na temat firmy? Nie byłem za bardzo przygotowany i coś zacząłem się motać. Pamiętam, że trzeba było powiedzieć od kiedy się może zacząć pracę czy mam prawo jazdy i o wykształceniu. Jeżeli się nie mylę to tam jeszcze bardzo o elastyczny czas pracy mnie dopytywali a ja wtedy nie wiedziałem czy mi to odpowiada bo nigdzie wcześniej tak nie pracowałem.