Electrolux Global Shared Service Center

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Księgowość / Audyt / Podatki

O Electrolux Global Shared Service Center

Electrolux Global Shared Service Center powstało w 2005 roku w Krakowie. Centrum zajmuje się świadczeniem usług finansowych i księgowych dla wszystkich oddziałów grupy Electrolux w 21 krajach.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek np. na praktyki ok

2016-04-29
Praktykant
Jak na praktyki to mi się podobało. Wiadomo, że praktykantom dają elastyczne godziny pracy można je sobie dostosować do innych zajęć na przykład do zajęć na uczelni.

Jako praktykant dostaje się poważne własne zadania do wykonania nikt nie liczy na to, że będzie się tylko siedziało, robiło kawę i tyle. Praktyki można powiedzieć, że są owocne tzn. uczą czegoś konkretnego.

Bardzo miła atmosfera powoduje, że chciałoby się tu zostać na dłużej, ale z tego co wiem są na to niewielkie szanse.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Clerk (Praca)

2016-02-22
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

3 etapy rozmowy, na początku po prostu telefon, rozmowa w połowie po polsku, w połowie po angielsku. Pytania o studia, doświadczenie, ile chcę zarabiać. Po tym zaproszenie na rozmowę u nich w firmie.

Już w firmie rozmowa z HR, dostałem kartkę z jakimiś obliczeniami do zrobienia, w sumie to chwila roboty, bo to raczej proste było, a dodatkowo mogłem korzystać z kalkulatora. Pani się trochę zdziwiła, że mi tak szybko poszło bo miałem godzinę, a po 15 minutach jej to oddałem.

Na końcu rozmowa z team leaderami, na początku z jedną panią, później z drugą. Dotyczyły takich banałów jak to, co sobie wpisałem w cv, więc niczym mnie nie zaskoczyły. Plus to, jak się czuję pracując w grupie i czy mi się nie znudzi praca, która polega na wykonywaniu ciągle tego samego.

Druga TL była już mniej sympatyczna, taka prawdziwa służbistka. Nie mogę powiedzieć, żeby była niemiła, po prostu wykonywała swoją pracę. Opowiedziała, jak wygląda praca tutaj i na koniec zapytała, czy chcę pracować. No to powiedziałem, że tak.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz