Eko-Okna

Przemysł / Produkcja
brak

O Eko-Okna

Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność reagowania na zmieniające się trendy stanowi dodatkową wartość, dzięki której w sposób zdecydowany wyróżniamy się spośród konkurencji.


Naszym klientom oferujemy pełną ofertę stolarki – okna, drzwi, rolety, żaluzje, bramy, systemy przesuwne, moskitiery, nawiewniki. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy komponentów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców. Potwierdzeniem na to są rzesze zadowolonych klientów z całego świata.


Należymy również do grona największych pracodawców w województwie śląskim. Zatrudniamy ponad 3 tys. osób, którzy pracują zarówno w centrali firmy, która mieści się w Kornicach jak i zewnętrznych biurach sprzedaży zlokalizowanych w Łodzi, Rybniku, Wrocławiu, Katowicach oraz Bielsku-Białej. Wszystkie katualne oferty pracy w naszej spółce można znaleźć odwiedzając stronę: www.ekookna.pl/pl/praca

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem TOP pracodawcy województwa śląskiego 2016 oraz Odpowiedzialnego pracodawcy - Lidera HR 2017.


Powyższe tytuły/wyróżnienia, to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że tytuły zobowiązują. Dlatego każdego dnia staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Nie tylko w kwestii wynagradzania i premiowania, ale także pracowniczych benefitów. Człowiek zawsze był dla nas najważniejszy. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że to nie mury, nie wyniki finansowe i nie park maszynowy stanowią największą wartość firmy. Największą wartością są ludzie. Bez nich nie osiągnęlibyśmy tego, co już udało nam się osiągnąć. Im więcej my damy z siebie, tym więcej dostaniemy. Taką filozofią kierujemy się w swoich działaniach.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Handlowiec (Praca)

2016-07-25
Branża: SprzedażMiejsce: Pietrowice Wielkie Termin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja w postaci jednej rozmowy z kawałkiem w języku obcym po tym jak się wyśle dokumenty aplikacyjne. Na rozmowie nic mnie nie zaskoczyło ani pozytywnie ani negatywnie więc najlepiej oceniłbym ją jako neutralną. Wszystkie pytania ogólne i zgodne z tym co można było przewidzieć. Rozmowa o moim CV i o tym co oni mieli w ogłoszeniu. Duża część w języku obcym, którego wymagają.

Tylko tego można się jakoś tam “przerazić” chociaż to chyba znaczy, że się człowiek nie nadaje do tej pracy jak go rozmowa w obcym języku przeraża. Opowiadają o zasadach zatrudnienia pytają o sukcesy i porażki, doświadczenie, chęć do wyjeżdżania w podróże służbowe itp. itd.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz