ECOLAB

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O ECOLAB

Z przychodami ze sprzedaży na poziomie 14 miliardów dolarów oraz 45 tys. pracowników jesteśmy światowym liderem w dziedzinie higieny. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności, czystego środowiska, optymalizacji zasobów wodnych i energetycznych oraz poprawę efektywności operacyjnej biznesów naszych klientów w ponad 170 krajach na świecie. Z naszych produktów korzystają m.in. szpitale, restauracje, hotele, zakłady przemysłowe.

W Polsce od przeszło 20 lat prowadzimy działalność handlową, a od 2011 roku w Krakowie działa również Shared Service Center.
Zatrudniamy łącznie blisko 400 pracowników, z czego połowa dedykowana jest obsłudze klientów na polskim rynku- są to konsultanci i przedstawiciele handlowi dla poszczególnych linii produktów, pracujący bezpośrednio z klientami w terenie, oraz pracownicy obsługi klienta, logistyki i matketingu.


W Centrum Usług Wspólnych (Ecolab Shared Services Center) zatrudniamy około 250 specjalistów z dziedzin takich jak: • Finanse (Dział Analiz Finansowych, Kontroling, Księgowość)

 • Administracja sprzedaży

 • Zakupy i Łańcuch dostaw

 • Dział Rozwoju i dział Zgodności z normami
REKRUTUJEMY zarówno doświadczonych specjalistów, jak również absolwentów kierunków ekonomicznych, a dla studentów organizujemy płatne praktyki.


 


CO OFERUJEMY? • Bezkonkurencyjną atmosferę pracy

 • Szeroki pakiet wsparcia edukacji i rozwoju zawodowego

 • Możliwość pracy w międzynarodowych zespołach, w firmie zaliczanej do grona the World Most Ethical Companies i notowanej na liście Fortune 500

 • Możliwość udziału w szerokiej gamie projektów i akcji dobroczynnych

 • Bardzo dobre warunki zatrudnienia i pakiet benefitów


Nowe OpinieDodaj

4.0

Dla mnie Ecolab to był dobry pracodawca

2016-04-17
anonimowo
W Ecolabie pracowałam stosunkowo długo. Sporo też już tam nie pracuje, ale nie sądzę żeby się dużo pozmieniało tam u nich. Tak naprawdę była to dobra praca. Można było być niezadowolonym tylko z braku określonej ścieżki kariery i z konieczności pamiętania o wielu procedurach.

Cała reszta rzeczy związanych z pracą była bardzo pozytywna. Można tu spokojnie wymienić dobre wypłaty bardzo bogate pakiety benefitów gdzie poza standardową prywatną opieką medyczną i kartą sportową są wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do kursów językowych i elastyczne podejście do godzin pracy, można powiedzieć o miłej atmosferze, o dobrych szkoleniach i o super biurze. Jak widać tych pozytywów jest albo wtedy było bardzo dużo :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant ds. Higieny (Praca)

2017-03-28
Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz