DS Smith

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O DS Smith

DS Smith jest wiodącym w Europie dostawcą opakowań produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku, oferując szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, display’e i opakowania POS, spersonalizowane opakowania ochronne oraz palety tekturowe. Dysponujemy lokalnymi centrami usług, zlokalizowanymi w pobliżu zakładów naszych klientów.

Nowe OpinieDodaj

3.8

super praca dla młodych ludzi po studiach :)

2016-03-16
anonimowo
Mnie też podobało się to, że już na samym początku na wejście jest szkolenie i można od razu dowiedzieć się co jak działa i nie świecić później oczami, bo czegoś nie umiem. Ludzie fajni, pomocni, szefostwo kompetentne, jakoś nie narzekałam nigdy, co trzeba byli w stanie załatwić.

Do tego należy dołożyć fajną wypłatę, bo w tej firmie idzie nieźle zarobić i to tak jak ktoś już napisał, po prostu dobra kasa już na wejście, więc super.

Poleciłabym szczególnie ludziom tuż po studiach, mogą zdobyć doświadczenie i nauczyć się kilku fajnych rzeczy, które na pewno przydadzą się w przyszłości.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz