DHL Express Poland

Transport / Logistyka

O DHL Express Poland

DHL Express jest częścią Deutsche Post DHL - lidera wśród firm logistycznych na świecie. DHL jest obecny w 220 krajach świata, zatrudnia ponad 325 tysięcy osób i działa w ramach 6 różnych spółek. Część Express zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem przesyłek międzynarodowych.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne przydatne praktyki

Praktykant
Żal jedynie, że nie dało się bardziej wykazać, żeby jeszcze lepiej wypaść. Poza tym praktyki świetne bardzo przydatne i uczące. Nie było momentu żebym się nudził albo żeby mi się nie podobało to co musiałem zrobić. Robiłem o co mnie prosili, pokazywali za każdym razem co i jak, miałem normalnie swojego opiekuna praktyk. Praktyki trwały miesiąc i były płatne co jakby nie spojrzeć jest bardzo dużym plusem motywatorem do ich odbywania. Nie zapłacili mi jakoś dużo, ale tyle co było ustalone przy rozmowie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Kurier (Praca)

  Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Oczekiwali niewiele rozmowa była krótka. Dostałem pytania gdzie pracowałem jak z moim prawem jazdy jak sobie radzę z klientami co się stało że chce tu pracować od kiedy mogę zacząć i czy takie zarobki mi będą pasowały. Jeszcze chyba o godzinach pracy rozmawialiśmy i o innych rzeczach z warunków czy bym chciał pracować na działalności czy normalnie na umowie u nich. To było w ogłoszeniu to już wiedziałem co mam mówić wcześniej