Dell Products (Poland) Sp. z o.o.

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Dell Products (Poland) Sp. z o.o.

Firma Dell zaspokaja potrzeby klientów, oferując im nowatorskie technologie i usługi, które pozwalają osiągnąć więcej. W skład szerokiego portfolio firmy Dell wchodzą: wielokrotnie nagrodzone komputery stacjonarne, rozwiązania 2-w-1, monitory, zaawansowane usługi bezpieczeństwa oraz stacje robocze i rozwiązania serwerowe, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dell jest częścią Dell Technologies, firmy która jest obecna w ponad 180 krajach na całym świecie.

Dell w Polsce jest obecny od 25 lat z biurem handlowym w Warszawie, a od 10 lat w Łodzi działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery na region EMEA. W 2016 r. w wyniku połączenia firm Dell i EMC powstała największa prywatnie kontrolowana firma technologiczna na świecie.

Dell to przede wszystkim zespół fantastycznych ludzi. W naszym biurze panuje niesamowita atmosfera współpracy, decyzje podejmuje się szybko, ale zawsze najważniejsze jest dobro Klientów. Codzienna praca upływa w klimacie dobrej zabawy oraz inspirujących i kształcących doświadczeń. W Dell zachęcamy pracowników do ciągłego rozwoju i uczenia się. Stworzyliśmy kulturę pracy, która pozwala członkom naszego zespołu na nieustanne poszerzanie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. Pracownicy naszej firmy mogą korzystać z licznych programów rozwojowych i platform e-learningowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dobry wpis do CV

2017-01-24
anonimowo
Jak kończyłem pracować w Dell tak sobie pomyślałem że dobrze że tu trafiłem i miałem taki wpis do CV. Dell spowodował że udało mi się przejść do jeszcze większej bardziej znanej lepiej płacącej firmy. Nazwę zostawię dla siebie. Tu ważny jest Dell właśnie jego stosunek do pracowników. Szczerze chwalę 1 wynagrodzenia 2 wysoki poziom wielu benefitów 3 atmosferę pomimo korporacyjnych momentów 4 godziny pracy pozwalające na elastyczność 5 rozwój i wcześniej omówione doświadczenie. Odszedłem dla jeszcze większych perspektyw i trochę dlatego że chciałem robić coś nowego
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

HR Services (Praca)

2016-08-08
Branża: Human ResourcesMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz