Dell Products (Poland) Sp. z o.o.

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Dell Products (Poland) Sp. z o.o.

Firma Dell zaspokaja potrzeby klientów, oferując im nowatorskie technologie i usługi, które pozwalają osiągnąć więcej. W skład szerokiego portfolio firmy Dell wchodzą: wielokrotnie nagrodzone komputery stacjonarne, rozwiązania 2-w-1, monitory, zaawansowane usługi bezpieczeństwa oraz stacje robocze i rozwiązania serwerowe, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dell jest częścią Dell Technologies, firmy która jest obecna w ponad 180 krajach na całym świecie. Dell w Polsce jest obecny od 25 lat z biurem handlowym w Warszawie, a od ponad 10 lat w Łodzi działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery na region EMEA. W 2016 r. w wyniku połączenia firm Dell i EMC powstała największa prywatnie kontrolowana firma technologiczna na świecie. Dell to przede wszystkim zespół fantastycznych ludzi. W naszym biurze panuje niesamowita atmosfera współpracy, decyzje podejmuje się szybko, ale zawsze najważniejsze jest dobro Klientów. Codzienna praca upływa w klimacie dobrej zabawy oraz inspirujących i kształcących doświadczeń. W Dell zachęcamy pracowników do ciągłego rozwoju i uczenia się. Stworzyliśmy kulturę pracy, która pozwala członkom naszego zespołu na nieustanne poszerzanie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. Pracownicy naszej firmy mogą korzystać z licznych programów rozwojowych i platform e-learningowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobry wpis do CV

anonimowo
Jak kończyłem pracować w Dell tak sobie pomyślałem że dobrze że tu trafiłem i miałem taki wpis do CV. Dell spowodował że udało mi się przejść do jeszcze większej bardziej znanej lepiej płacącej firmy. Nazwę zostawię dla siebie. Tu ważny jest Dell właśnie jego stosunek do pracowników. Szczerze chwalę 1 wynagrodzenia 2 wysoki poziom wielu benefitów 3 atmosferę pomimo korporacyjnych momentów 4 godziny pracy pozwalające na elastyczność 5 rozwój i wcześniej omówione doświadczenie. Odszedłem dla jeszcze większych perspektyw i trochę dlatego że chciałem robić coś nowego
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

HR Services (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja u mnie do Della to były 2 etapy. Rozmowa przez telefon i spotkanie oko w oko z przedstawicielami firmy. Spodziewałam się od razu, że nie będzie łatwo i że bardzo dokładnie sprawdzą poziom mojej znajomości angielskiego. W praktyce w trakcie jednej i drugiej rozmowy musiałam opowiadać różne rzeczy po angielsku.

Zadawane przez nich pytania wiązały się oczywiście z moim CV a najbardziej z sekcją doświadczenie. Wiadomo, że to jest dzisiaj podstawa, sama jak rekrutuje zwracam na to uwagę. Tak jak się spodziewałam dopytywali czemu tylko tyle czasu w jednej firmie, co mi się podobało a co nie, czym się zajmowałam. Pytali o różne rzeczy związane z prawem pracy i innymi potrzebnymi rzeczami. Bardzo rzeczowo plus pytali o moją dyspozycyjność o to jakie mam oczekiwania itp.