Dachser

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Dachser

Dachser jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na świecie. Oferuje kompleksową logistykę transportu, magazynowania oraz usług dodatkowych w dwóch obszarach biznesowych: Dachser Air & Sea Logistics oraz Dachser Road Logistics (ten drugi obszar podzielony jest na dwa segmenty: Dachser European Logistics i Dachser Food Logistics). Ofertę firmy dopełniają kompleksowe rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej. Operator posiada własne struktury krajowe w 43 państwach i 428 lokalizacji na całym świecie, w których zatrudnia ponad 26,5 tys. pracowników i obsługuje rocznie około 78 mln przesyłek o łącznej wadze 37 mln ton. Bazą do zapewnienia najwyższej jakości usług logistycznych w skali globalnej jest płynnie działająca sieć transportowa oraz zintegrowane, innowacyjne rozwiązania IT. Jesteśmy postrzegani jako bardzo atrakcyjny pracodawca, co przekłada się również na zdobyte nagrody i wyróżnienia – otrzymaliśmy m.in. tytuły „Inwestor w Kapitał Ludzki” i „Firma Dobrze Widziana”. Dachser prowadzi działalność z uwzględnieniem idei społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nowe OpinieDodaj

3.2

Praca nie dla każdego

2016-12-10
anonimowo
Nie zadowoliło mnie to co proponowali w Dachserze. Pracowałem krótko dlatego, że finansowo wychodziło mniej niż miało wychodzić. Jak dla mnie było dużo za mało pieniędzy. Nie można liczyć, że pracownik będzie zaangażowany przy takich zarobkach.

Na takiej firmie można co najwyżej nauczyć się pracy w danym zawodzie. To wszystko, bo perspektyw większych nie ma. Atmosfera fajna i godziny pracy bardzo wygodne co można powiedzieć, że było pozytywne.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik Terminalu - Operator wózka widłowego (Praca)

2016-01-23
Branża: Praca FizycznaMiejsce: Moszna-ParcelaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz