Cushman & Wakefield

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Nieruchomości / Budownictwo

Opinie o Cushman & Wakefield

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Moją pracę w tej firmie wspominam pozytywnie

2016-08-23
Architekt
Bardzo dobre miejsce, w którym nie brakuje profesjonalizmu, odpowiedniego motywującego podejścia do pracownika i w którym się na ludziach nie oszczędza. Jeżeli ktoś chce zarabiać naprawdę dobre pieniądze to polecam spróbować swoich sił właśnie tutaj. Przy tym ja się rozwinąłem, bo pokazali mi parę rzeczy i wreszcie mogłem wykorzystywać wiedzę w praktyce. Ich elastyczne podejście i stosunek do pracownika bardzo mi pasowały. Jednym słowem polecam to miejsce młodym, ambitnym, chcącym się rozwijać, uczyć i super zarabiać. Na pewno nie pożałujecie. Poza tym to znana marka, która dobrze się prezentuje w portfolio i CV. Ucieka się stąd tylko po jeszcze lepsze pieniądze.
Pokaż benefity i ocenę
3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne warunki, ale awansować się nie da

2016-04-30
anonimowo
Na pewno warto mieć firmę taką jak ta w CV bo to spory prestiż. Poza tym można się sporo nauczyć w tej pracy, zdobyć jakieś doświadczenie, a to zawsze cenna rzecz. Pracuje się nad projektami o różnym stopniu trudności, ale w sumie każdy z nich pozwala na pogłębienie wiedzy, a to jest akurat super.

Ludzie w pracy też byli w porządku, wypłata spoko i na czas, tylko wkurzało mnie, że jakiś większych perspektyw to tu nie ma, bo drogi awansu są poblokowane.
Pokaż benefity i ocenę
3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre warunki, ale awansować się nie da

2016-04-08
anonimowo
Wydaje się, że wszystko w tej firmie jest idealne. No i prawie idealne jest. Bo właściwie jedyna rzecz, do jakiej się mogę przyczepić, to brak możliwości awansu. Już w szczegóły wchodzić nie będę... ale tak jest i tyle. A poza tym – same plusy, bo i wypłata dobra i na czas, i socjal, ludzie też fajni, więc przyjemnie jest w pracy. Ogólnie to warunki bardzo dobre, wypłaty i świadczenia na czas, tylko podejście do pracownika jakieś takie...
Pokaż benefity i ocenę
4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Środowisko pracy bardzo dobre dla każdego

2015-12-09
Asystentka
Zalety C&W: fajna atmosfera w poszczególnych działach, bardzo dobre wynagrodzenia wypłacane zawsze w terminie (nie słyszałam, żeby zdarzyła im się jakaś obsuwa), super doświadczenie do wpisania w CV, ok warunki pracy, całkiem całkiem szkolenia, work-life balance zachowany na najwyższym poziomie.

Wady C&W: brak jasno określonej ścieżki kariery w działach innych niż zajmujące się sprzedażą, momentami stresujące sytuacje, średnia szansa na awans, jednostka ma praktycznie zerowy wpływ na całokształt prac w firmie, nawet gdy ma dobre pomysły.

Wychodzi prawie pół na pół, jednak nadal z przewagą zalet.
Pokaż benefity i ocenę