Cushman & Wakefield

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Cushman & Wakefield

Międzynarodowa korporacja Cushman & Wakefield to jedna z największych firm doradczych w zakresie nieruchomości na świecie. Od 1917 roku do dnia dzisiejszego powstało 221 biur firmy w 58 krajach. Na rynku polskim Cushman & Wakefield pojawili się w 1991 roku. Ich siedziba mieści się w Warszawie, gdzie zatrudniają prawie 150 osób. Potęgę firmy pokazuje fakt, że działają dla 75% przedsiębiorstw wpisanych do rankingu „Fortune 500”.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Moją pracę w tej firmie wspominam pozytywnie

2016-08-23
Architekt
Bardzo dobre miejsce, w którym nie brakuje profesjonalizmu, odpowiedniego motywującego podejścia do pracownika i w którym się na ludziach nie oszczędza. Jeżeli ktoś chce zarabiać naprawdę dobre pieniądze to polecam spróbować swoich sił właśnie tutaj. Przy tym ja się rozwinąłem, bo pokazali mi parę rzeczy i wreszcie mogłem wykorzystywać wiedzę w praktyce. Ich elastyczne podejście i stosunek do pracownika bardzo mi pasowały. Jednym słowem polecam to miejsce młodym, ambitnym, chcącym się rozwijać, uczyć i super zarabiać. Na pewno nie pożałujecie. Poza tym to znana marka, która dobrze się prezentuje w portfolio i CV. Ucieka się stąd tylko po jeszcze lepsze pieniądze.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz