Logo Credit Suisse Poland

Credit Suisse Poland

Finanse / Bankowość, Internet / IT / Nowe Technologie
501+

Jesteśmy szwajcarskim bankiem i światowym liderem w zarządzaniu aktywami z wysoko rozwiniętym działem bankowości inwestycyjnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Zurychu, ale istniejemy w ponad 50 krajach. Zatrudniamy przeszło 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości. Działamy zgodnie z duchem przedsiębiorczości. Dostarczając naszym klientom całościowe rozwiązania oraz produkty finansowe, stawiamy na innowacje i nowe technologie.

Kariera w Credit Suisse Poland
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Credit Suisse Poland

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Credit Suisse Poland

Credit Suisse Poland Zdjęcie 1Credit Suisse Poland Zdjęcie 2Credit Suisse Poland Zdjęcie 3Credit Suisse Poland Zdjecie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Jak doskonale wiesz, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a tak naprawdę poznajemy się dopiero na rozmowie rekrutacyjnej. Pokaż nam, że wiesz, czego chcesz, nie boisz się wyzwań, jesteś dobrze przygotowany i pozytywnie nastawiony. Ubierz się w stylu smart casual. Poczytaj o nas w internecie.

Twoje CV mówi nam o Tobie więcej, niż może Ci się wydawać. Pamiętaj o tym, że jest to dokument, który powinien opisywać prawdziwe wykształcenie, osiągnięcia oraz zaangażowanie nie tylko w projekty naukowe, ale także społeczne. Postaraj się, żeby CV było krótkie i miało prostą formę.

Etap #1 Analiza aplikacji i rozmowa telefoniczna

żeby dowiedzieć się więcej o Tobie, a także porozmawiać o interesującym Cię programie. Staramy się działać sprawnie i szybko, szanując czas obu stron.
Pamiętaj, że proces rekrutacyjny studentów oraz absolwentów, którzy chcą wziąć udział w dedykowanych im programach, różni się od regularnego procesu, jakiemu są poddawani pozostali kandydaci – jest krótszy i prostszy.

Etap #2 Rozmowa rekrutacyjna

Podczas rozmowy telefonicznej zostaniesz zaproszony na spotkanie rekrutacyjne z managerem odpowiedzialnym za program, w którym chcesz wziąć udział. Ten etap ma zweryfikować poziom wiedzy i umiejętności w interesującej Cię tematyce. Nie musisz się stresować. Spotkanie służy głównie do tego, żeby dopasować Cię do odpowiedniego teamu. Nie bój się zadawać pytań – to najlepszy sposób, by dowiedzieć się jak najwięcej o nas i naszej organizacji.

Etap #3 Potwierdzenie przyjęcia do programu

Najczęściej w formie telefonicznej i mailowej. Chcemy oficjalnie zaprosić Cię do współpracy, a także powitać w naszym zespole. Rozmowa jest konieczna, żeby ostatecznie potwierdzić warunki. To również moment, w którym możemy szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy