Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Credit Suisse Poland Sp. z o.o.

Finanse / Ekonomia

O Credit Suisse Poland Sp. z o.o.

Credit Suisse jest globalnym liderem w zarządzaniu aktywami, z wysoko rozwiniętym działem bankowości inwestycyjnej. Jako globalna organizacja z siedzibą w Zurychu, w Szwajcarii, działa w blisko 50 krajach i zatrudnia ponad 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości.


Dzięki współpracy między krajami, regionami i dywizjami, oferujemy całościowe rozwiązania finansowe i innowacyjne produkty, oraz dostosowane do potrzeb klienta doradztwo oparte na wysokich standardach etycznych. Dbając o jakość dostarczanych przez nas usług i produktów, oraz o dobre relacje między osobami pracującymi w naszym banku, zauważamy i nagradzamy osiągnięcia pracowników, którym oferujemy możliwość rozwoju kariery w różnych sektorach i państwach dzięki programowi ‘internal mobility’, wielorakim szkoleniom i programom mentorskim.


Jako globalna organizacja, otwarta na zróżnicowane kultury i światopoglądy, jesteśmy wartościowym partnerem dla naszych klientów, akcjonariuszy oraz dla społeczeństwa w którym działamy. Nasze wartości realizujemy dzięki przedsiębiorczości, kultywowanej przez bank od początku jego działania. Oto Credit Suisse.


https://www.youtube.com/watch?v=pD9IkyFhoUQCREDIT SUISSE W POLSCE


Credit Suisse prowadzi działalność w Polsce w dwóch lokalizacjach – w działającym od 2007 roku Credit Suisse we Wrocławiu oraz otwartym w 2016 roku biurze w Warszawie.


Spółka Credit Suisse Poland jest jednym z największych pracodawców w sektorze nowoczesnych usług biznesowych, oferującym wyjątkowe możliwości rozwoju oraz perspektywę międzynarodowej kariery zarówno absolwentom wyższych uczelni, jak i doświadczonym specjalistom.


Biura Credit Suisse w Polsce stanowią istotną część Credit Suisse wspierającą procesy biznesowe banku wSzwajcarii, regionie EMEA, obu Amerykach oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Biura zapewniają wsparcie m.in. w zakresie bankowości inwestycyjnej i prywatnej, zarządzania operacjami i ryzykiem, usług prawnych i zagadnień w zakresie zgodności z przepisami oraz zarządzania rozwojem infrastruktury i technologii IT.


Credit Suisse Wrocław jest drugim największym biurem banku w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), w którym obecnie zatrudnionych jest ponad 4 500 pracowników. Wrocławskie biuro świadczy kluczowe usługi dla globalnej działalności Credit Suisse, przyczyniając się tym samym do poprawy efektywności działania banku i doskonalenia jego procesów.


We wrześniu 2016 roku Credit Suisse otworzył w Warszawie swoje drugie biuro w Polsce, w którym pracuje ponad 1000 osób. Warszawskie biuro, nagrodzone w kategorii Best New Entrant in Central Eastern Europe (2017, CEE Shared Services and Outsourcing Awards), zatrudnia pracowników w takich obszarach jak m.in.: dział personalny, dział prawny i zgodności z przepisami, zarządzanie ryzykiem, IT, oraz finanse.


Zaangażowanie i długookresowa perspektywa rozwoju Credit Suisse w Polsce była wielokrotnie doceniona poprzez liczne nagrody i wyróżnienia, w tym przyznane w ostatnim okresie: Najbardziej Pożądany Pracodawca (2016, Antal); Najlepszy Program Wolontariacki (2016); Best Employer of the Year (2016, SSO), Top CSR Initiative of the Year (2016, SSO).

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super firma, polecam wszystkim

anonimowo
Credit Suisse to praktycznie idealny pracodawca. A przynajmniej najlepszy na jakiego miałam okazję trafić. Nie przypominam sobie żadnych minusów i naprawdę żałuję, że musiałam stamtąd odejść. Ale to kwestie osobiste i nic nie mogłam na to poradzić. Co do pracy tam to ceniłam przede wszystkim międzynarodowe środowisko i możliwość ogromnego rozwoju. Bardzo dużo się tam nauczyłam i znacznie zwiększyłam swoje kompetencje. Poza tym w moim biurze panowała rewelacyjna wręcz atmosfera. Na pensję też nie mogłam narzekać, a do tego jeszcze były benefity. Jeżeli nic się w tej firmie nie zmieniło to polecam każdemu!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W sumie nie było tak łatwo, ale z drugiej strony Credit Suisse to poważna firma, więc można się było tego spodziewać. Najważniejsza u nich jest znajomość języków obcych, w moim wypadku angielskiego. Bo rozmowa w firmie odbywała się głównie w tym języku i w sumie była dosyć długa. Z godzinę to wszystko trwało, więc jak dla mnie to sporo. Ale same pytania nie były skomplikowane. Najpierw na rozluźnienie kazali mi powiedzieć coś o sobie i swoich zainteresowaniach, a potem sami poopowiadali trochę o firmie. No a później to już przeszli do analizowania mojego CV i zadawali pytania pod tym kątem. O doświadczenie, kierunek studiów, czy ukończyłem jakieś dodatkowe kursy, gdzie widzę się zawodowo za kilka lat, czego chciałbym nauczyć się na stażu… I jeszcze wiele więcej, ale generalnie w takim stylu. Całość przebiegła w przyjemnej atmosferze, bo rekruterzy byli mili i też muszę przyznać, że podeszli do tego profesjonalnie. Aplikowałem tylko na staż, a mimo to traktowali mnie poważnie.