Credit Suisse Poland

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Księgowość / Audyt / Podatki

O Credit Suisse Poland

Credit Suisse to międzynarodowa firma finansowa zatrudniająca ponad 46 tysięcy pracowników w 100 państwach świata. Na rynku polskim pojawiła się w 2007 roku, otwierając we Wrocławiu Credit Suisse Center of Excellence, jedno z największych biur Credit Suisse w Europie. Firma skupia się przede wszystkim na obsłudze klientów instytucjonalnych i indywidualnych zgodnie z zakresem ich potrzeb.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla młodych, ambitnych i zdeterminowanych

anonimowo
Pracodawca nastawiony na młodych, ambitnych i zdeterminowanych ludzi. Takich się tu oczekuje stąd tacy pewnie się tu odnajdą. Mi nie do końca odpowiadała cała biurokracyjność, mnożenie spotkań, przy tym mało ambitna praca. Przyznaje, że atmosferę w pracy mieliśmy niesamowitą bez względu na to co się działo "na górze". Jeżeli chodzi o rzecz najważniejszą, czyli pieniądze, okazały się dobre. Z benefitów na pewno można by było dołożyć coś jeszcze, ale dobrze, że podstawowe rzeczy przynajmniej były. Firma bez względu na swoją międzynarodowość nie wymaga ponadliczbowych godzin pracy co już jest ich atutem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Developer (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Mam wrażenie, że większość rozmów w tej firmie przebiega wg podobnego systemu i w sumie dobrze bo przynajmniej mają jakąś jedną konkretną metodę i spokój.

I u mnie tak samo, dwa etapy, trochę polskiego, trochę angielskiego, pytania haerowe, to raczej standard, gdzie i co robiłem i jak długo itp

Poza tym trochę pytań fachowych, zagadanienia do omówienia takie jak chociażby OOP czy Inheritance, napisanie loopa, ogólnie dosyć proste jak ktoś w tym siedzi, plus jakieś takie banalne testy i kilka pytań “osobowościowych”.

Pełen profesjonalizm i na pewno ktoś bez doświadczenia tu nie przejdzie.