Credit Suisse Poland

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Credit Suisse Poland

Credit Suisse to międzynarodowa firma finansowa zatrudniająca ponad 46 tysięcy pracowników w 100 państwach świata. Na rynku polskim pojawiła się w 2007 roku, otwierając we Wrocławiu Credit Suisse Center of Excellence, jedno z największych biur Credit Suisse w Europie. Firma skupia się przede wszystkim na obsłudze klientów instytucjonalnych i indywidualnych zgodnie z zakresem ich potrzeb.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dla młodych, ambitnych i zdeterminowanych

2016-12-29
anonimowo
Pracodawca nastawiony na młodych, ambitnych i zdeterminowanych ludzi. Takich się tu oczekuje stąd tacy pewnie się tu odnajdą. Mi nie do końca odpowiadała cała biurokracyjność, mnożenie spotkań, przy tym mało ambitna praca. Przyznaje, że atmosferę w pracy mieliśmy niesamowitą bez względu na to co się działo "na górze". Jeżeli chodzi o rzecz najważniejszą, czyli pieniądze, okazały się dobre. Z benefitów na pewno można by było dołożyć coś jeszcze, ale dobrze, że podstawowe rzeczy przynajmniej były. Firma bez względu na swoją międzynarodowość nie wymaga ponadliczbowych godzin pracy co już jest ich atutem.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Developer (Praca)

2016-06-18
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz