Credit Suisse Poland

O Credit Suisse Poland

Credit Suisse to międzynarodowa firma finansowa zatrudniająca ponad 46 tysięcy pracowników w 100 państwach świata. Na rynku polskim pojawiła się w 2007 roku, otwierając we Wrocławiu Credit Suisse Center of Excellence, jedno z największych biur Credit Suisse w Europie. Firma skupia się przede wszystkim na obsłudze klientów instytucjonalnych i indywidualnych zgodnie z zakresem ich potrzeb.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla młodych, ambitnych i zdeterminowanych

anonimowo
Pracodawca nastawiony na młodych, ambitnych i zdeterminowanych ludzi. Takich się tu oczekuje stąd tacy pewnie się tu odnajdą. Mi nie do końca odpowiadała cała biurokracyjność, mnożenie spotkań, przy tym mało ambitna praca. Przyznaje, że atmosferę w pracy mieliśmy niesamowitą bez względu na to co się działo "na górze". Jeżeli chodzi o rzecz najważniejszą, czyli pieniądze, okazały się dobre. Z benefitów na pewno można by było dołożyć coś jeszcze, ale dobrze, że podstawowe rzeczy przynajmniej były. Firma bez względu na swoją międzynarodowość nie wymaga ponadliczbowych godzin pracy co już jest ich atutem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moja rekrutacja w Credit Suisse składała się z dwóch rozmów (dwie z innymi osobami). Sprawdzeniem angielskiego było po prostu rozmową w tym języku. Myślę, że to najszybszy i najbardziej miarodajny sposób. Pytania były różne, na początku rozmowy padły te ogólne dotyczące mnie, musiałem trochę o sobie opowiedzieć. Pytania specjalistyczne miały dość spory poziom trudności, ale jakoś sobie poradziłem. Z pewnością trzeba się całkiem dobrze orientować w temacie, żeby przez to przebrnąć. Na koniec zostałem zapewniony o kontakcie i rzeczywiście po kilku dniach dostałem telefon z odpowiedzią. Atmosfera była miła, ale nie przesłodzona. Dobrze wspominam tą rekrutację.