Credit Suisse

Logo Credit Suisse
+ Dodaj opinię
Wrocław
Credit Suisse
501+

Credit Suisse jest globalnym liderem w zarządzaniu aktywami, z wysoko rozwiniętym działem bankowości inwestycyjnej. Jako globalna organizacja z siedzibą w Zurychu, działa w blisko 50 krajach i zatrudnia ponad 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości. Dbając o jakość dostarczanych przez nas usług i produktów, oraz o dobre relacje między pracownikami, zauważamy i nagradzamy ich osiągnięcia, a także oferujemy im możliwość rozwoju kariery w różnych sektorach i państwach.

Kariera w Credit Suisse
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Rozwój

Warunki

Co robimy?

Praca z właściwymi ludźmi to nasz priorytet

Czujesz się dobrze zarówno w roli leadera, jak i gracza zespołowego, sprawnie radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów, jesteś nastawiony na działanie, a przy tym nie boisz się wyzwań? Dołącz do nas. Cenimy etykę zawodową i umiejętność współpracy z ludźmi na różnym poziomie hierarchii biznesowej.
Mówimy w wielu językach, ale najefektywniej komunikujemy się po angielsku, więc jeśli znasz go na poziomie B2 lub wyższym, wyślij nam swoje CV. Uważamy, że w pracy równie ważna jak zarabianie pieniędzy jest możliwość rozwoju zawodowego. Znajdziesz ją u nas – masz to jak w (szwajcarskim) banku.

Jeden bank, wiele możliwości

Dużą wagę przywiązujemy do rozwoju zawodowego. Stawiamy na naszych pracowników, dlatego wszystkie nowe ścieżki kariery w pierwszej kolejności promowane są wewnętrznie. Korzystając z programu Internal Mobility, osoby zatrudnione u nas zdobywają doświadczenie i pracują dla klientów na całym świecie.
Z nami możesz dowolnie kształtować swoją karierę. Wybieraj spośród różnych dywizji i funkcji wewnątrz organizacji. Działamy w wielu branżach – od ryzyka operacyjnego, przez bankowość inwestycyjną, szeroko pojęte IT, project management, prawo, na marketingu skończywszy. Praktykujemy kulturę feedbacku, cenimy Twoje zaangażowanie i wspieramy Cię na drodze, którą obierzesz.

Wartości określają sposób, w jaki pracujemy

W organizacji takiej jak nasza, istotne staje się przestrzeganie pewnych zasad. Wartości określają to, co dla nas ważne, zarówno w kontaktach z klientami, jak i współpracownikami. W pracy skupiamy się na kliencie – identyfikujemy, a potem zaspokajamy jego potrzeby. Jesteśmy merytoryczni i dobrze przygotowani do codziennych zadań. Cenimy sobie przejrzystość (transparentność) działań, bo ręczymy za ich wykonanie. Współpracujemy ze sobą, wspólnie osiągamy założone cele. Tworzymy również firmę odpowiedzialną społecznie – dbamy o środowisko, wpieramy organizacje charytatywne, angażujemy się w rozwój lokalnej społeczności. Każdy zatrudniony u nas otrzymuje możliwość wykorzystania czterech dni w roku na pracę wolontariacką – działamy i jesteśmy za to wynagradzani.

Wiemy, jak ważny jest rozwój

Dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych oraz rozwoju na naprawdę wielu płaszczyznach – to Ty decydujesz co i gdzie chcesz robić. Możesz kształtować swoją karierę w różnych działach pracujących dla wielu zakątków świata.
Ważna jest u nas swoboda działania i społecznego funkcjonowania. Diversity & Inclusion to sposób, w jaki funkcjonujemy. Dbamy o to, by każdy od początku otrzymał odpowiednie wsparcie – Buddy jest osobą, która pomoże Ci wdrożyć się w życie firmy, a program mentoringowy da Ci szansę na rozwój personalny oraz zawodowy. Działamy w grupie – budujemy networki i zbieramy się w zespoły wspólnie spędzając czas.
Wiesz, że w tym roku zdobyliśmy nagrodę dla najlepszego networku LBGT w Polsce? A to tylko jedna z kilku rzeczy, które możesz z nami osiągnąć.

Smart working to nasza kultura pracy

Działamy w trybie smart workingowym, traktując przestrzeń biurową jako wspólną nam wszystkim. Dzięki smart kartom nie musimy nosić ze sobą ciężkiego sprzętu, a dowolność w wyborze miejsca do pracy zapewnia nam ważną w dzisiejszych czasach mobilność. Kiedy pracujemy zespołowo spotykamy się na open space lub w team roomie. Gdy szukamy spokoju, udajemy się do naszych garden space'ów albo pojedynczych focus budek. Rozrywkę znajdujemy w otwartych przestrzeniach kuchennych i kafeteryjnych (tak, mamy piłkarzyki!).
Nasze biura ulokowane są w centrach miast – w okolicy doskonale skomunikowanego placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu i Ronda ONZ w Warszawie. Szybki dojazd do i z centrum gwarantowany.

Jesteśmy szwajcarskim bankiem i międzynarodową korporacją

Kojarzysz tenisistę Rogera Federera? To nasz ambasador.
Jesteśmy szwajcarskim bankiem i międzynarodową korporacją obsługującą klientów na całym świecie. W Credit Suisse Poland wspieramy globalne działania z naszych dwóch lokalizacji – z Warszawy i Wrocławia. Istniejąc w branży finansowej poruszamy się w różnych obszarach m.in. ryzyku operacyjnym, inwestycjach, IT, marketingu, HR. Stawiamy na samodzielność i pracę w zespole – cenimy sobie dobrą atmosferę oraz kulturę feedbacku.
Wiemy, że nie zmienimy świata, ale możemy sprawić, że będzie lepszy, dlatego co roku wybieramy jedną fundację w Polsce i działamy na jej rzecz. Nasi pracownicy rozwijają swoje pomysły i koordynują własne projekty. Pracując w formie smart workingu nie przywiązujemy się do miejsca, ale tworzymy wspólną przestrzeń.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+5 zdjęć

Opinie o Credit Suisse

(11)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

11 opinii

3.9

4.5Atmosfera

3.5Benefity

3.2Możliwość rozwoju

4.0Wynagrodzenie

4.5Work/life balance

08.07.2018
4.2

Super firma, polecam wszystkim

Credit Suisse to praktycznie idealny pracodawca. A przynajmniej najlepszy na jakiego miałam okazję trafić. Nie przypominam sobie żadnych minusów i naprawdę żałuję, że musiałam stamtąd odejść. Ale to kwestie osobiste i nic nie mogłam na to poradzić. Co do pracy tam to ceniłam przede wszystkim międzynarodowe środowisko i możliwość ogromnego rozwoju. Bardzo dużo się t...
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak 3nie 0

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Credit Suisse

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.