Credit-Agricole

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż

O Credit-Agricole

Bez względu na to czy Twoja kariera zawodowa nabrała już rozpędu czy dopiero startujesz Bank Credit Agricole to miejsce dla Ciebie. Oferujemy stabilną pracę zarówno dla osób z doświadczeniem jak i dla rozpoczynających pracę zawodową. Nasze zespoły tworzą specjaliści, którzy wyznaczają wysokie standardy pracy w swoich obszarach. Dzięki temu podnosimy nasze kwalifikacje pod okiem ekspertów i profesjonalistów. Szeroka działalność Banku pozwala rozwijać się w wielu projektach interdyscyplinarnych. Dajemy szansę sprawdzenia się w praktycznym działaniu w różnych obszarach biznesowych.


Credit Agricole Bank Polska S.A. to firma z dużym potencjałem rynkowym. Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne praktyki i etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole, która działa na terenie ponad 50 krajów i jest jednym z największych uczestników rynku bankowego.

Bank Credit Agricole prowadzi zarówno programy stażowe, jak i praktyki. Ich założeniem jest umożliwienie studentom oraz absolwentom zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji finansowej. Warto pamiętać, że bankowość to nie tylko finanse ale także kilkadziesiąt inny obszarów takich jak np. marketing, PR, HR, ryzyko, Back Office, zarządzanie projektami, audyt i wiele innych. Nasi stażyści i praktykanci mogą sprawdzić swoje umiejętności w praktyce, poznać nowe narzędzia pracy oraz czerpać z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.


Oprócz staży i praktyk prowadzimy Program Rozwojowy Career Ahead, który skierowany jest do osób poszukujących stałej pracy i oczekujących możliwości intensywnego rozwoju zawodowego. Uczestnicy programu zatrudniani są na podstawie umowy o pracę. Wyselekcjonowane w procesie rekrutacji osoby dostają od nas szansę, aby podczas 2 lat programu zdobywać nową wiedzę, m.in. dzięki współpracy z osobami na najwyższych szczeblach organizacyjnych oraz realizować zadania w rzeczywistym środowisku biznesowym. Jednocześnie, dzięki pozytywnym doświadczeniom wyniesionym z programu, stają się najlepszymi ambasadorami pracy w naszym banku.

W kwietniu 2017 ruszamy z kolejną edycją płatnych praktyk letnich organizowanych w ramach programu [email protected]. W  ciągu roku organizujemy również praktyki w placówkach bankowych na terenie całej Polski.  Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.credit-agricole.pl/kariera.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super na przyszłość

2016-12-20
anonimowo
Z doświadczeniem z Credit Agricole można iść w wiele innych miejsc i od ręki dostać jeszcze lepsze warunki. Nie mówię, że trzeba od razu zmieniać pracę na inną tylko, że doświadczenie zdobywane w CA jest wartościowe. Ja sama pracowałam chętnie i długo jak w porównaniu do wcześniejszych prac. Jak płacili fajne, atmosfera była miła, ze szkoleń się korzystało jak się tylko pojawiła okazja i pracowało się w miarę dogodnych godzinach to co szukać więcej. Polubiłam tą pracę i ciężko mi się było żegnać :) Doświadczenie na 5 z plusem
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykant (Praktyka/Staż)

2017-02-22
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jak chciałam się dostać na praktyki musiałam przejść przez rozmowę kwalifikacyjną - normalna sprawa :) Stresowałam się, ale poszłam oczywiście porozmawiać. Powiedziałam dlaczego potrzebuję praktyk, co bym się chciała nauczyć, dlaczego chcę pracować z klientami, dlaczego w bankowości, jak będę dyspozycyjna, jakie mam studia.

Usłyszałam wyjaśnienie na ile godzin kogoś potrzebują, co będzie trzeba robić, jak by to wszystko wyglądało.

Już w trakcie rozmowy stresowałam się mniej na szczęście :)

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz