Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Credit-Agricole

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż

O Credit-Agricole

Bez względu na to czy Twoja kariera zawodowa nabrała już rozpędu czy dopiero startujesz Bank Credit Agricole to miejsce dla Ciebie. Oferujemy stabilną pracę zarówno dla osób z doświadczeniem jak i dla rozpoczynających pracę zawodową. Nasze zespoły tworzą specjaliści, którzy wyznaczają wysokie standardy pracy w swoich obszarach. Dzięki temu podnosimy nasze kwalifikacje pod okiem ekspertów i profesjonalistów. Szeroka działalność Banku pozwala rozwijać się w wielu projektach interdyscyplinarnych. Dajemy szansę sprawdzenia się w praktycznym działaniu w różnych obszarach biznesowych.


Credit Agricole Bank Polska S.A. to firma z dużym potencjałem rynkowym. Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne praktyki i etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole, która działa na terenie ponad 50 krajów i jest jednym z największych uczestników rynku bankowego.

Bank Credit Agricole prowadzi zarówno programy stażowe, jak i praktyki. Ich założeniem jest umożliwienie studentom oraz absolwentom zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji finansowej. Warto pamiętać, że bankowość to nie tylko finanse ale także kilkadziesiąt inny obszarów takich jak np. marketing, PR, HR, ryzyko, Back Office, zarządzanie projektami, audyt i wiele innych. Nasi stażyści i praktykanci mogą sprawdzić swoje umiejętności w praktyce, poznać nowe narzędzia pracy oraz czerpać z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.


Oprócz staży i praktyk prowadzimy Program Rozwojowy Career Ahead, który skierowany jest do osób poszukujących stałej pracy i oczekujących możliwości intensywnego rozwoju zawodowego. Uczestnicy programu zatrudniani są na podstawie umowy o pracę. Wyselekcjonowane w procesie rekrutacji osoby dostają od nas szansę, aby podczas 2 lat programu zdobywać nową wiedzę, m.in. dzięki współpracy z osobami na najwyższych szczeblach organizacyjnych oraz realizować zadania w rzeczywistym środowisku biznesowym. Jednocześnie, dzięki pozytywnym doświadczeniom wyniesionym z programu, stają się najlepszymi ambasadorami pracy w naszym banku.

W kwietniu 2017 ruszamy z kolejną edycją płatnych praktyk letnich organizowanych w ramach programu [email protected]. W  ciągu roku organizujemy również praktyki w placówkach bankowych na terenie całej Polski.  Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.credit-agricole.pl/kariera.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super praca, ale wynagrodzenie przeciętne

anonimowo
Byłoby praktycznie idealnie, gdyby nie jedna kwestia. Mianowicie pieniędzy to się tam dużych nie zarobi. I to chyba z tego co pamiętam była jedyna wada pracy w tym banku, ale dla mnie jednak o kluczowym znaczeniu. A tak to było super, bo fajni koledzy i koleżanki, atmosfera dosyć luźna, mimo że to w końcu bank i spodziewałam się, że będzie nieciekawie pod tym względem, a tu miło się zdziwiłam. I na pewno zdobyłam sporo doświadczenia, bo jak poszłam do pracy w Credite Agricole to byłam praktycznie „świeżynką” w branży. Ale niestety nie ma co się oszukiwać, jak wynagrodzenie nie jest satysfakcjonujące, to i wszystkie te plusy straciły w pewnym momencie na znaczeniu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik call center (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Cele życiowe, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Ja zaaplikowałem do pracy w call center i niestety się nie dostałem, a szkoda, bo w Credit Agricole oferują całkiem niezłe warunki. W sumie nie wiem co im się nie spodobało we mnie, ale widocznie stwierdzili że są lepsi na to stanowisko, więc trudno. Ale sama rekrutacja była całkiem przyjemna. Rozmawiałem z dwoma paniami, które najpierw przedstawiły mi warunki pracy i opowiedziały trochę o firmie, a potem zaczęły zadawać mi pytania. W sumie były takie standardowe, o doświadczenie, plany na przyszłość, moje wady i zalety. Oprócz tego ciekawiło ich moje podejście do różnych klientów – chcieli wiedzieć jak zachowałbym się w danej sytuacji mając do czynienia z młodą osobą, a jak ze starszą. Być może na tym poległem, bo nie do końca spodziewałem się takiego pytania. Ale mimo wszystko samą rekrutację wspominam dobrze, bo atmosfera była taka raczej pozytywna.