Corning Optical Communications Polska

4.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Corning Optical Communications Polska

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, który istnieje od ponad 160 lat z siedzibą główną w mieście Corning w stanie Nowy Jork, zatrudnia blisko 35.000 pracowników oraz posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.


W Polsce jesteśmy obecni od 2001r. , na początku produkowaliśmy złącza do kabli optycznych zatrudniając jedynie 32 osoby. Obecnie jesteśmy największym zakładem produkującym kable światłowodowe oraz osprzęt telekomunikacyjny w Europie i zatrudniamy ponad 1500 osób.


JAKOŚĆ, JEDNOSTKA, DZIAŁANIE, PRZYWÓDZTWO, INNOWACYJNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ to wartości, które są podstawą naszej strategii, kluczem do sukcesu i tym co wyróżnia nas spośród naszych konkurentów. Określają nasze relacje z pracownikami, klientami, dostawcami i społecznościami, w których prowadzimy działalność w każdej lokalizacji.

Nasze hasło przewodnie – „At Corning, possibilities become real, including yours” - zobowiązuje!
Oferujemy najlepsze warunki do rozwoju kariery zawodowej, zainteresowań oraz dostęp do najnowszych technologii.NIE MASZ DOŚWIADCZENIA? WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH PROGRAMACH STAŻOWYCH!
PONAD 50 % STAŻYSTÓW ZOSTAJE Z NAMI PO ODBYTYM STAŻU!


Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu (codzienny kontakt z językiem angielskim)
– bardzo dobrą atmosferę w pracy
– samodzielność
– duże możliwości rozwoju.


W ramach programów stażowych zatrudniamy osoby m.in. w działach:
– Inżynieryjnym,
– Jakości,
– Logistyki,
– Produkcji,
– Badań i Rozwoju,
– BHP,
– Zakupów,
– HR,
– Finansów.


Jeśli jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat uczelni technicznej (preferowane) na kierunku:
– mechanika,
– automatyka,
– elektronika,
– optoelektronika,
– telekomunikacja,
– logistyka,
– zarządzanie i inżynieria produkcji,
– nanotechnologia,
– technologia polimerów.


znasz komunikatywnie język angielski i interesuje Cię odbycie płatnego stażu w naszej firmie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami:


PROGRAM STAŻOWY CORNING „POSSIBILITIES BECOME REAL”


– oferujemy umowę o pracę na cały lub częściowy etat na okres do 12 miesięcy oraz benefity pracownicze, m.in. dofinansowanie posiłków, wypoczynku oraz karty Multisport. Po odbyciu stażu w miarę wolnych etatów proponujemy pełnoetatową, stałą pracę. – aktualne oferty staży pojawiają się w ciągu całego roku kalendarzowego – sprawdź oferty na www.pracuj.pl


PROGRAM „DIAMENTOWA PRAKTYKA”


– oferujemy płatne praktyki w semestrze zimowym – program przeznaczony jest dla wyróżniających się studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Dotyczy on wszystkich kierunków i form studiów realizowanych na Wydziale OiZ, w których program studiów przewiduje co najmniej 12 tygodni praktyk i nie mniej niż 325 godzin praktyk. – aktualne oferty staży pojawiają się jesienią (październik) – sprawdź oferty na www.oizet.pl


PRACA W CORNING

Oferty wolnych miejsc pracy umieszczamy na naszej stronie internetowej www.corning.com/praca, stronie http://www.pracuj.pl/ i innych portalach poświęconych pracy oraz w prasie lokalnej i ogólnopolskiej.


Najczęściej szukamy kandydatów na stanowiska: 

- inżyniera produkcji,
- inżyniera R&D,
- inżyniera lean manufacturing,
- inżyniera utrzymania ruchu,
- inżyniera jakości,
- projektanta CAD,
- pracownika działu logistyki: planisty, specjalisty ds. eksport-import, specjalisty ds. celnych, specjalisty ds. zakupów,
- informatyka,
- pracownika produkcji.

Jesteś zainteresowany?
Napisz do nas: [email protected]

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
ul. Smolice 1e
95-010 Stryków
tel.: 42 230 11 00
www.corning.com/careers
[email protected]


 

Nowe OpinieDodaj

4.4

Dla osób z doświadczeniem i dla szukających doświadczenia

2016-02-10
Inżynier Procesu
W Corning wygląda to tak, że jest praca dla osób z doświadczeniem na samodzielnych stanowiskach i dla tych bez doświadczenia. Firma jest elastyczna, ale nikt z tego powodu nie narzeka. Krąży taka opinia, że to świetne miejsce dla inżynierów - mogę ją potwierdzić.

Niezaprzeczalnie Corning jest korporacją ze wszystkimi dobrymi i złymi stronami. Dobre - szansa na rozwój, atmosfera, szkolenia, rzadkie nadgodziny, benefity pozapłacowe, ciekawa praca i wbrew pozorom zgrany zespół. Złe - obowiązkowe 30 minut na lunch wydłużające dzień pracy i długie procesy decyzyjne. Można się tu nauczyć jak pracować w korporacji.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Stażystka (Praktyka/Staż)

2017-02-13
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: StrykówTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz