Conduent

Logo Conduent
+ Dodaj opinię
Łódź
Conduent
Finanse / Bankowość, Human Resources, Obsługa Klienta / Call Center
201-500

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i usług informatycznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług z zakresu finansów i rachunkowości, outsourcingu IT, zasobów ludzkich i obsługi klienta. Jako firma F&A wspieramy korporacje z całego świata. Szukamy księgowych, specjalistów obsługi klienta oraz pracowników administracyjno-biurowych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i absolwentów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.

Kariera w Conduent
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Conduent

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Conduent

Conduent zdjęcie1Conduent zdjęcie2Conduent zdjęcie3Conduent zdjęcie4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Prowadzimy dużo procesów rekrutacyjnych. Czasem mogą potrwać dłużej. Bądź aktywny. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas. To nie jest tak, ze zapomnieliśmy o Tobie. W rekrutacji liczy się przecież udział obu stron.

Prosimy, przed rozmową rekrutacyjną, zapoznaj się z treścią ogłoszenia, a zwłaszcza z głównymi obowiązkami na stanowisku, na które aplikujesz.

Podczas każdej rekrutacji ważne jest dla nas, abyś posiadał umiejętności komunikacyjne i bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. Część rozmowy rekrutacyjnej zawsze odbywa się po angielsku.

Etap #1 Aplikacja na ogłoszenie

Aby zgłosić swoją kandydaturę, po prostu prześlij swoje CV (najlepiej w języku angielskim), odpowiadając na naszą ofertę pracy. W CV powinny znaleźć się informacje takie jak: poziom znajomości języków obcych, doświadczenie zawodowym (staże, wolontariaty, praktyki też mają znaczenie) i umiejętność obsługi programów komputerowych.

Etap #2 Analiza Twojej aplikacji

Po otrzymaniu aplikacji, zespół rekrutacji przystępuje do analizy Twoich dokumentów. Jeśli informacje zawarte w CV pasują do profilu poszukiwanego kandydata, skontaktujemy się z Tobą. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie aplikacje, ale zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Etap #3 Rozmowa telefoniczna

Trzeci etap procesu rekrutacji to rozmowa telefoniczna (lub za pośrednictwem wirtualnego komunikatora) z Rekruterem. Zazwyczaj trwa około 15/20 minut. W trakcie rozmowy padną pytania o Twoją dostępność (kiedy możesz rozpocząć pracę), oczekiwania finansowe i wymiar etatu. Padną również pytania dotyczące Twojej dotychczasowej kariery zawodowej, motywacji do dołączenia do Conduent. Część rozmowy będzie przeprowadzona w języku angielskim. Podczas tego etapu opowiemy również o naszej firmie, podamy więcej szczegółów odnośnie stanowiska czy benefitów. Pozostawimy również przestrzeń na odpowiedź na Twoje pytania lub rozwianie wątpliwości. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej najczęściej ustalamy również termin spotkania w siedzibie (lub za pośrednictwem wirtualnego komunikatora) z Team Leaderem i Superwizorem.

Etap #4 Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana przez Team Leadera i/lub Superwizora zespołu, do którego możesz potencjalnie trafić. Spotkanie zazwyczaj trwa godzinę do półtorej godziny. Część rozmowy będzie przeprowadzona w języku angielskim. Jeśli aplikujesz na stanowisko z dodatkowym językiem europejskim, to część rozmowy odbędzie się również w tym języku. Możesz zostać poproszony o wypełnienie testu predyspozycji, przetłumaczenie fragmentu tekstu lub zredagowanie własnej wypowiedzi w danym języku. Osoba prowadząca rozmowę rekrutacyjną przedstawi bardziej szczegółowy opis obowiązków na stanowisku pracy, charakterystykę projektu i zespołu. Również i na tym etapie pozostawiamy przestrzeń na Twoje pytania.

Etap #5 Analiza wyników

Po rozmowie rekrutacyjnej, niezależnie od wyniku rekrutacji, staramy się przekazać informację zwrotną w ciągu dwóch tygodni od dnia rozmowy. Czasami jednak proces rekrutacji może się wydłużyć. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości - prosimy, skontaktuj się ze swoim Rekruterem.

Etap #6 Odpowiedź

Zespół rekrutacji dokłada wszelkich starań, aby wrócić do każdego kandydata z informacją zwrotną. Jeśli pozytywnie zakończyłeś proces rekrutacji, zadzwonimy do Ciebie, aby podzielić się tą radosną informacją. W trakcie krótkiej rozmowy telefonicznej przedstawimy warunki oferty. Następnie otrzymasz list intencyjny ze szczegółami oferty na Twój adres e-mail. Zazwyczaj oczekujemy na Twoją decyzję przez dwa dni robocze.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy