Compensa TU Vienna Insurance Group

Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O Compensa TU Vienna Insurance Group

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spółka zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych.

W swoim portfolio firma ma, m.in.: ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Było w porządku

2016-11-13
anonimowo
Jak mam powiedzieć tak całkiem ogólnie to było w porządku. Dla mnie najważniejsza wtedy rzecz czyli umowa o pracę jak najbardziej była. Wynagrodzenia przy tej umowie nie wychodziły super, ale nie trzeba się było zastanawiać czy będą na czas bo przez umowę musiały być.

Ludzi i atmosferę wspominam bardzo, bardzo dobrze. I jeszcze godziny pracy tak samo :) Miło się pracowało wtedy w Compensie :)

Jak mam się do czegoś przyczepić i tu już pomijam kwestię wynagrodzeń to bym się przyczepiła do szkoleń i do kwestii socjalnych. Jedno i drugie ubogie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Wyjazdy integracyjne

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant ds. Telefonicznej Rejestracji Szkód (Praca)

2017-03-28
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na temat tej rekrutacji mogę powiedzieć, że składała się z 2 części. Prostej rozmowy telefonicznej i dłuższej rozmowy w trakcie oficjalnego spotkania. Jedno i drugie miało miejsce dawno, więc dokładnych przykładów pytań nie będę w stanie przytoczyć. Mogę powiedzieć, że wtedy mieli bardzo pozytywne podejście do kandydatów. Rekrutację prowadzili od początku do końca na jasnych zasadach i w miłej atmosferze.Wymagania określone w ogłoszeniu nie były specjalnie wymagające dlatego rozmowy nie trwały długo. Może komuś się takie informacje przydadzą

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz