Compensa TU Vienna Insurance Group

Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O Compensa TU Vienna Insurance Group

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. W swoim portfolio firma ma, m.in.: ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Było w porządku

anonimowo
Jak mam powiedzieć tak całkiem ogólnie to było w porządku. Dla mnie najważniejsza wtedy rzecz czyli umowa o pracę jak najbardziej była. Wynagrodzenia przy tej umowie nie wychodziły super, ale nie trzeba się było zastanawiać czy będą na czas bo przez umowę musiały być.

Ludzi i atmosferę wspominam bardzo, bardzo dobrze. I jeszcze godziny pracy tak samo :) Miło się pracowało wtedy w Compensie :)

Jak mam się do czegoś przyczepić i tu już pomijam kwestię wynagrodzeń to bym się przyczepiła do szkoleń i do kwestii socjalnych. Jedno i drugie ubogie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Wyjazdy integracyjne

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant ds. Telefonicznej Rejestracji Szkód (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na temat tej rekrutacji mogę powiedzieć, że składała się z 2 części. Prostej rozmowy telefonicznej i dłuższej rozmowy w trakcie oficjalnego spotkania. Jedno i drugie miało miejsce dawno, więc dokładnych przykładów pytań nie będę w stanie przytoczyć. Mogę powiedzieć, że wtedy mieli bardzo pozytywne podejście do kandydatów. Rekrutację prowadzili od początku do końca na jasnych zasadach i w miłej atmosferze.Wymagania określone w ogłoszeniu nie były specjalnie wymagające dlatego rozmowy nie trwały długo. Może komuś się takie informacje przydadzą