Compensa TU Vienna Insurance Group

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Compensa TU Vienna Insurance Group

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spółka zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych.

W swoim portfolio firma ma, m.in.: ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Było w porządku

2016-11-13
anonimowo
Jak mam powiedzieć tak całkiem ogólnie to było w porządku. Dla mnie najważniejsza wtedy rzecz czyli umowa o pracę jak najbardziej była. Wynagrodzenia przy tej umowie nie wychodziły super, ale nie trzeba się było zastanawiać czy będą na czas bo przez umowę musiały być.

Ludzi i atmosferę wspominam bardzo, bardzo dobrze. I jeszcze godziny pracy tak samo :) Miło się pracowało wtedy w Compensie :)

Jak mam się do czegoś przyczepić i tu już pomijam kwestię wynagrodzeń to bym się przyczepiła do szkoleń i do kwestii socjalnych. Jedno i drugie ubogie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant ds. Telefonicznej Rejestracji Szkód (Praca)

2017-03-28
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz