Coloplast

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna

O Coloplast

Coloplast jest producentem i dystrybutorem produktów i usług służących do ułatwiania życia osobom cierpiącym na dolegliwości intymne, takich jak produkty stomijne, urologiczne czy opatrunkowe.

Oddział t w Szczecinie powstał w 2009 roku, jako część Coloplast Business Centre (międzynarodowe centrum biznesowe), które obecnie zatrudnia ponad 250 osób.

Jest to przykład firmy bardzo mocno nastawionej na rozwój, która dzięki rzetelności i dużemu wkładowi pracy zaistniała na rynku i obecnie wyznacza standardy w swojej branży.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zgadzam się, że to jest praca tymczasowa

2016-11-16
anonimowo
Firma pełna skrajności. Z jednej strony proponująca świetne wynagrodzenia, super atmosferę i poczucie dbania o pracownika. Z drugiej nastawiona na siedzenie niezliczoną ilość godzin, mało rozwojowa i korporacyjna.

Ja bym to podsumowała w ten sposób - osoby nastawione na duże zarobki, takie co chcą zdobyć doświadczenie w korporacji albo nie liczące na awanse jak najbardziej mogą uderzać do tej firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz