CH2M

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O CH2M

CH2M to międzynarodowej klasy lider w zakresie doradztwa technicznego, projektowania oraz realizacji inwestycji infrastrukturalnych i przemysłowych, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

W Polsce firma istnieje od roku 1996 i obecnie zatrudnia ponad 570 inżynierów i specjalistów z różnych branż. Jest to ogromna szansa dla ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy nad projektami o skali ogólnoświatowej.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Normalna praca + super wynagrodzenie

2016-07-27
anonimowo
Zadania, czyli to czym się zajmowaliśmy bardzo normalne zgodne z wykształceniem/posadą. Wynagrodzenie super bardzo wysokie. Atmosfera bardzo sympatyczna. Organizacja pracy na wysokim poziomie. Komunikacja do poprawy często ciężko się było dogadać. Benefity do zostawienia były bardzo dobre. Pracodawca daje szansę na rozwój chociaż nie równa się to awansom. Praca mi się podobała chociaż obecnie nie pracuję. Plusem były elastyczne godziny pracy. Praca przydała się potem jak zmieniłem pracodawcę. Dużo się nauczyłem w CH2M.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Assistant Bridge Engineer (Praca)

2016-01-12
Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz