Logo Capita (Polska) Sp. z o.o
+ Dodaj opinię

Capita (Polska) Sp. z o.o

Inne
501+

Capita zatrudnia 63 000 pracowników w Europie, Indiach i Afryce Południowej. W Polsce zatrudniamy w dwóch lokalizacjach: Krakowie i Łodzi. Jako firma brytyjska realizujemy usługi dla różnych sektorów takich jak HR, edukacja, transport, zakupy, IT, ubezpieczenia i finanse. Pracujemy dla sektora prywatnego i rządu brytyjskiego.

Kariera w Capita (Polska) Sp. z o.o
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Capita (Polska) Sp. z o.o

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Capita (Polska) Sp. z o.o

Capita (Polska) Sp. z o.o Zdjęcie 1Capita (Polska) Sp. z o.o Zdjęcie 2Capita (Polska) Sp. z o.o Zdjęcie 3Capita (Polska) Sp. z o.o Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Zadawaj pytania. Rozmowa jest po to, abyśmy poznali się wzajemnie, zatem pytaj o zespół, szefa, obowiązki i firmę.

Bądź sobą, nie udawaj, nie graj! Przeanalizuj swoje mocne strony, zastanów się, dlaczego dane stanowisko zwróciło Twoją uwagę oraz czego chcesz się nauczyć a co już umiesz. Pochwal się tym podczas rozmowy z rekruterem.

Przygotuj się, zapoznaj z opisem firmy oraz stanowiskiem, na które aplikujesz. Podpytaj znajomych, może coś już o nas słyszeli.

Etap #1 Wyślij swoje CV

Znalazłeś interesujące Cię stanowisko? Nie czekaj, aplikuj! Proces rekrutacyjny rozpoczyna się wraz z wysłaniem CV. Zespół Talent Acquisition (czyli zespół rekrutacyjny) sprawdzi Twoją aplikację pod kątem oferowanego stanowiska.

Etap #2 Rozmowa telefoniczna z rekruterem

Podczas rozmowy telefonicznej możesz spodziewać się pytań dotyczących Twojej motywacji, wcześniejszego doświadczenia, umiejętności oraz wiedzy niezbędnych na wybranym przez Ciebie stanowisku. Zapytamy Cię również o Twoje plany rozwojowe, dostępność i oczekiwania finansowe.

Etap #3 Test językowy

Z pewnością zweryfikujemy również Twoją znajomość języka angielskiego i/lub innego języka obcego (w zależności od stanowiska) poprzez zaproszenie Cię do rozwiązania testu językowego, rozmowę telefoniczną w wybranym języku lub dodatkowo, w zależności od projektu, wykonanie zadania pisemnego.

Etap #4 Spotkanie w Capicie

Podczas rozmowy z managerem zespołu, do którego aplikowałeś, sprawdzimy Twoją wiedzę w wybranej dziedzinie i będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoim wcześniejszym doświadczeniu zawodowym. W zależności od stanowiska, na które zaaplikujesz, ten etap rekrutacji może się wiązać z potrzebą przeprowadzenia dodatkowych testów sprawdzających Twoje umiejętności. Mogą to być zadania o charakterze analitycznym lub specjalistycznym. Celem rozmowy jest także dostarczenie odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie dotyczące naszej firmy, codziennych obowiązków pracowników czy też struktury zespołu. Twoje pytania są mile widziane!

Etap #5 Decyzja

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym, niezależnie od ostatecznej decyzji, zespół Talent Acquisition skontaktuje się z Tobą i przekaże informacje o przebiegu rekrutacji i decyzji dotyczącej Twojego zatrudnienia.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy