Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Capita

Finanse / Ekonomia

O Capita

Capita to niekwestionowany lider w Wielkiej Brytanii w dostarczaniu swoim klientom wysokiej jakości usług związanych z outsourcingiem procesów biznesowych. Krakowski oddział tej firmy został utworzony w 2011 roku jako interdyscyplinarne centrum biznesowe.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem ciekawa firma

anonimowo
Mnie się nawet podoba w tej firmie. W każdym miejscu są jakieś wady i Capita nie jest tu wyjątkiem, ale jednak jest też tu sporo plusów. Przede wszystkim to miejsce robią ludzie – dużo fajnych osób z pozytywnym nastawieniem, więc w takiej atmosferze pracuje się przyjemnie. Odpowiada mi też lokalizacja, mam dosyć blisko, więc się nie spóźniam, chociaż i tak są elastyczne godziny pracy. No i można się tu jednak rozwijać. Tzn. żeby to zrobić to trzeba mocno się postarać, ale jednak da się. I są też czasem szkolenia, które to ułatwiają. Niestety największym minusem jest wynagrodzenie. Na początek było ok, ale teraz pracuje już jakiś czas w tej firmie i powoli zaczyna mi to przeszkadzać. Ale liczę na to, że może wpadnie niebawem jakaś podwyżka, bo poza tym naprawdę jest ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Trochę stresowałam się przed rozmową kwalifikacyjną w Capicie, bo wiedziałam, że dużą wagę przywiązują tam do znajomości angielskiego. I faktycznie, ten angielski pojawił się już na etapie rozmowy przez telefon, ale pytania akurat były dosyć łatwe. O doświadczenie, czemu chcę pracować w tej firmie itd. I poszło mi chyba na tyle dobrze, że zaprosili mnie potem do ich siedziby. Tam były testy specjalistyczne, tzn. znowu po angielsku. I później jeszcze rozmowa, ale też w większości w języku obcym. Także jak ktoś jest w tym słaby, to raczej nie ma co się nastawiać na pracę u nich. Ja niby znam dobrze angielski, ale właśnie ten stres mnie trochę zjadł. Chociaż muszę przyznać, że rekruterzy na każdym etapie byli bardzo mili i mieli pozytywne nastawienie.