Logo Capgemini

Capgemini

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość, Internet / IT / Nowe Technologie
501+

Jesteśmy międzynarodową firmą z wieloletnią tradycją. Zatrudniamy ponad 200 000 pracowników w 40 różnych krajach. W Polsce istniejemy od ponad 20 lat, obecnie mamy biura w Krakowie, Katowicach, Opolu, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych usług informatycznych i biznesowych.

Kariera w Capgemini
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Capgemini

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Capgemini

Capgemini Zdjęcia 1Capgemini Zdjęcie 2Capgemini Zdjęcie 3Capgemini Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Nie ubarwiaj swojego doświadczenia. Jakiekolwiek kłamstwa wyjdą na jaw w trakcie pracy. Bądź sobą! Cenimy szczerość i umiejętność współpracy.

Na czas rozmów telefonicznych z rekruterem oraz wypełniania testów online zadbaj o komfortowe warunki. Uprzedź znajomych i rodzinę, że będziesz potrzebował chwili spokoju. Skup się, nie stresuj, spokojnie odpowiadaj na pytania.

Wiedza o miejscu, do którego aplikujesz, jest zawsze mile widziana! Przeczytaj o nas oraz o wymaganiach na interesujące Cię stanowisko. Dowiedz się także wcześniej, gdzie odbywa się rozmowa, żeby uniknąć niepotrzebnego stresu podczas wielkiego dnia.

Etap #1 Zaaplikuj na ofertę

Za pośrednictwem strony www.foropenminds.pl znajdź interesującą Cię ofertę pracy i zaaplikuj, dołączając swoje CV. Pamiętaj, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Etap #2 Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem Działu Rekrutacji oraz testy online sprawdzające poziom języka

W trakcie rozmowy telefonicznej rekruter może zapytać o Twoje: motywację, doświadczenie i osiągnięcia. Czasami sprawdzamy także poziom znajomości języka obcego. Przy rekrutacji na niektóre stanowiska poziom ten weryfikujemy, stosując dodatkowe testy online.

Etap #3 Rozmowa merytoryczna z Managerem Działu

Zostaniesz zaproszony do naszej siedziby i spotkasz się z Managerem Działu, do którego aplikujesz. Na rozmowie może być obecny także Twój przyszły bezpośredni przełożony. Jest to doskonały moment, by obie strony poznały się jeszcze lepiej!

Etap #4 Analiza wyników

Oceniając aplikację, zwracamy uwagę na Twoje: motywację, umiejętności oraz znajomość języków obcych. Cenimy sobie także gotowość do podjęcia nowych wyzwań, chęć do nauki i rozwoju.

Etap #5 Odpowiedź

Oczekuj informacji o wyniku procesu rekrutacyjnego. Przekaże Ci ją rekruter.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy