Bridgestone

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Bridgestone

Bridgestone zajmuje się projektowaniem i produkcją opon przemysłowych. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 70 lat. Obecnie posiada centrum R&D, 8 zakładów produkcyjnych oraz ponad 30 biur, w których zatrudnia łącznie około 13 tysięcy pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Pozytywny pracodawca nie tylko dla młodych

2016-04-08
anonimowo
Jak ja pracowałem w Bridgestone to to była praca dla każdego. Dla młodych super - mogli się uczyć i łapać doświadczenie. Dla starszych i doświadczonych też - płacili zadowalająco i pracowało się ze świadomością, że zatrudnienie jest stabilne. Trochę wewnątrz firmy panował chaos i nikt do końca nie wiedział co należy do jego obowiązków. To się akurat mogło zmienić i miejmy nadzieję, że się zmieniło. Dla mnie tam była mała szansa na rozwój i awans a chciałem iść "ścieżką kariery" dlatego zacząłem szukać innego miejsca dla siebie. Jak chodzi o finanse wtedy to płacili dobrze. Plusem była pozytywna atmosfera i godziny pracy. Całość obiecująca tylko powinni się dawać ludziom rozwijać.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Inżynier Elektryk Automatyk (Praca)

2016-02-29
Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: StargardTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz