Bridgestone

Przemysł / Produkcja, Motoryzacja

O Bridgestone

Bridgestone zajmuje się projektowaniem i produkcją opon przemysłowych. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 70 lat. Obecnie posiada centrum R&D, 8 zakładów produkcyjnych oraz ponad 30 biur, w których zatrudnia łącznie około 13 tysięcy pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pozytywny pracodawca nie tylko dla młodych

anonimowo
Jak ja pracowałem w Bridgestone to to była praca dla każdego. Dla młodych super - mogli się uczyć i łapać doświadczenie. Dla starszych i doświadczonych też - płacili zadowalająco i pracowało się ze świadomością, że zatrudnienie jest stabilne. Trochę wewnątrz firmy panował chaos i nikt do końca nie wiedział co należy do jego obowiązków. To się akurat mogło zmienić i miejmy nadzieję, że się zmieniło. Dla mnie tam była mała szansa na rozwój i awans a chciałem iść "ścieżką kariery" dlatego zacząłem szukać innego miejsca dla siebie. Jak chodzi o finanse wtedy to płacili dobrze. Plusem była pozytywna atmosfera i godziny pracy. Całość obiecująca tylko powinni się dawać ludziom rozwijać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Inżynier Elektryk Automatyk (Praca)

  Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: StargardTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Doszedłem tylko do drugiego etapu rekrutacji a on na pewno nie był ostatni. Najpierw po wysłaniu dokumentów chcieli żebym przyszedł na spotkanie i od razu uprzedzili, że trochę to potrwa. Ogółem byłem u nich prawie 3 godziny.

  Niecała godzina to była rozmowa a raczej monolog rekrutera. Bardzo dużo informacji o firmie, zasadach zatrudniania i o tym na co stawiają szukając nowych ludzi. W między czasie parę pytań do mnie m.in. ile chce zarobić? ile mam lat doświadczenia? jakie studia dokładnie skończyłem? czy potrafię obsługiwać programy, które wypisali w ogłoszeniu?

  Potem 2 godziny testów umiejętności, wiedzy, obsługi tych programów itp. Poziom średnio trudny. Nie przeszedłem dalej, więc nie wiem co jeszcze planowali w dalszych etapach.