BP

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż

O BP

BP w Polsce działa od 1991 roku. Obecnie to jeden z liderów pośród zagranicznych koncernów paliwowych w kraju. Główna siedziba BP zlokalizowana jest w Krakowie, zaś dział olejowy BP, Aral oraz Castrol - w Warszawie. Całe przedsiębiorstwo plasuje się na trzecim miejscu wśród przedsiębiorstw petrochemicznych na świecie. BP notuje się na dwóch znaczących giełdach - londyńskiej i nowojorskiej.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca jak praca

Sprzedawca
Tak jak kolega tu pisze, że pracował na wakacjach tak ja też zatrudniłam się na BP z myślą, że popracuje 2-3 miesiące. W sam raz żeby sobie dołożyć do wakacji. Znajomi mi mówili po co mi praca na stacji lepiej jakbym pracowała w sklepie z ciuchami. Ja tam wolałam stację i nawet pracę w nocy. Dużo lepiej płacili czym wygrywali w moim prywatnym rankingu pracodawców :D W tym to było najważniejsze.

Podobało mi się jaki tam był fajny luz pomimo tego, że praca jest częściowo stresująca, ale ludzie rozładowywali sytuację. I że zawsze udawało mi się jakoś przekombinować i ułożyć grafik pod siebie :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawczyni (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa nie była trudna, praca tak samo nie wydawała się trudna. Wszystko jasno powiedziane od początku do końca co się bardzo ceni. Nawet w ogłoszeniu nic nie komplikują tylko jasno stawiają sprawę co i jak. Wydawało mi się, że mogę być zadowolona z tej pracy. Na rozmowie było miło. Pytania były oczywiste i proste. Na przykład na jaką część etatu chcę pracować jakie wynagrodzenie by mnie satysfakcjonowało od kiedy mogę zacząć, jakie mam doświadczenie do tej pory.

Po rozmowie mogę polecić ale jak w pracy jest to nie wiem ponieważ w końcu dostałam inną propozycję, którą wybrałam.