BP

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O BP

BP w Polsce działa od 1991 roku. Obecnie to jeden z liderów pośród zagranicznych koncernów paliwowych w kraju. Główna siedziba BP zlokalizowana jest w Krakowie, zaś dział olejowy BP, Aral oraz Castrol - w Warszawie. Całe przedsiębiorstwo plasuje się na trzecim miejscu wśród przedsiębiorstw petrochemicznych na świecie. BP notuje się na dwóch znaczących giełdach - londyńskiej i nowojorskiej.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Praca jak praca

2016-12-27
Sprzedawca
Tak jak kolega tu pisze, że pracował na wakacjach tak ja też zatrudniłam się na BP z myślą, że popracuje 2-3 miesiące. W sam raz żeby sobie dołożyć do wakacji. Znajomi mi mówili po co mi praca na stacji lepiej jakbym pracowała w sklepie z ciuchami. Ja tam wolałam stację i nawet pracę w nocy. Dużo lepiej płacili czym wygrywali w moim prywatnym rankingu pracodawców :D W tym to było najważniejsze.

Podobało mi się jaki tam był fajny luz pomimo tego, że praca jest częściowo stresująca, ale ludzie rozładowywali sytuację. I że zawsze udawało mi się jakoś przekombinować i ułożyć grafik pod siebie :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawczyni (Praca)

2017-04-05
Branża: SprzedażMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz