Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Bosch

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Bosch

Bosch to firma, w której cenimy profesjonalizm i z chęcią dzielimy się wiedzą. Wierzymy, że każdy pracownik oraz stażysta są w stanie wnieść do projektu swoje śmiałe pomysły i realizować poważne zadania. Codziennie ponad 402 000 współpracowników na świecie angażuje swój czas i wiedzę, realizując misję: poprawić jakość życia.

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia prawie 400 000 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2016). W 2016 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 73,1 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowania i usług, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 440 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 59 000 pracowników w działach badań i rozwoju w 120 ośrodkach R&D na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przejrzyste zasady pracy

anonimowo
Mają bardzo jasne zasady zatrudniania i potem bardzo jasne warunki pracy. Każdy wie co jak kto jest za co odpowiedzialny itp.

Zarobki, atmosfera, czas pracy, benefity na ogólny plus.

Pracy nie brakuje nie da się nudzić co jest dla mnie pozytywne.

Na dobry początek w branży, zdobycie doświadczenia, własny rozwój polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażystka (Praktyka/Staż)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W sumie w Bosch byłam na jednej rozmowie. Poza tym tylko wysłałam CV i nic innego ode mnie nie chcieli. Rozmawiałam z dwiema osobami. Wg tego co o sobie powiedziały to szef sprzedawców i nie wiem czy szefowa ale osoba z działu personalnego.

Pytania wydawały mi się normalne. Sama byłam na drugiej rekrutacji ale znajomi opowiadali jak to wyglądało u nich. No to pamiętam takie
- ile godzin w tygodniu mogę przychodzić
- jakie mam doświadczenie
- jakie mam plany na przyszłość w pracy
- czym się interesuje
- czy znam programy Excel i Outlook
- czy jestem komunikatywna
- co studiuję
- na jakim poziomie znam angielski

Chyba żeby sprawdzić czy mówię prawdę o tym angielskim miałam opowiedzieć o sobie chyba o swoich zaletach po angielsku. I to tyle z tej rekrutacji