BorgWarner Turbo Systems Poland

4.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O BorgWarner Turbo Systems Poland

BorgWarner Poland Sp. z o.o. stanowi część BorgWarner Inc. - amerykańskiego producenta części samochodowych. Firma skupia się głównie na tworzeniu turbosprężarek, elementów rozrządu, a także układów kontroli i sterowania. W Polsce BW posiada dwa zakłady produkcyjne położone pod Rzeszowem, w Jasionce. Części produkowane przez firmę trafiają między innymi do samochodów takich marek, jak Fiat, Volkswagen czy Audi.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Dla młodych ambitnych chcących pracować

2016-04-28
anonimowo
Moim zdaniem firma BorgWarner zasługuje na dobrą opinię. Ze względu na wiele rzeczy ciężko mi było odchodzić od nich. Np. przez tą super atmosferę w firmie, przez bardzo dobre pieniądze jakie dawali, przez to, że mogłem brać udział w szkoleniach i się rozwijać. Najbardziej przeszkadzały mi podróże służbowe, ale to moja osobista opinia. Większość nie narzekała, ale to zależy od zobowiązań jakie się ma na miejscu. Ogólnie było bardzo dobrze i mogę polecać pracę tutaj młodym ambitnym, którzy chcą się jak najwięcej nauczyć a przy tym super zarobić.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Księgowości (Praca)

2016-09-06
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: JasionkaTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz