Blumenbecker IPS Polska

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O Blumenbecker IPS Polska

Nasi programiści tworzą indywidualne oprogramowanie (zaprojektowane i stworzone według specyfikacji klienta), jak również wdrażają gotowe systemy informatyczne dopasowując je do potrzeb i wymogów przyszłych użytkowników.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Duża, dobra, stabilna firma

Inżynier Systemów
Blumenbecker to naprawdę porządna i stabilna firma. W niektórych kwestiach jest lepsza w innych gorsza jak wszędzie. Dla mnie plusów jest więcej. Np. delegacje zagraniczne, brak problemów z płaceniem za nadgodziny, dobre wynagrodzenie, prywatna opieka medyczna i dopłata do wypoczynku, dobra atmosfera w biurze i na wyjazdach, praca nad międzynarodowymi projektami i jeszcze dobry kontakt z tzw. górą.

Z minusów to niektórzy też mówią, że delegacje. Mi nie przeszkadzają, ale jak ktoś ma rodzinę to w sumie rozumiem, że bycie ciągle za granicą mu nie pasuje. Poza tym średnie możliwości awansu i problem z zaplanowaniem sobie wcześniej urlopu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po krótkiej rozmowie telefonicznej pod tytułem czy nadal jestem zainteresowany przyszedł czas na spotkanie rekrutacyjne. Wydaje mi się, że nie było to specjalnie trudne i że nie skomplikowali sprawy bardziej niż powinni. Zwyczajnie zadawali mi pytania i jeszcze wyjaśnili zasady odbywania takiego stażu. Pytania wiązały się z tym czemu potrzebuję albo chcę robić staż, jakie mam doświadczenie czy w ogóle jakieś mam, na ile znam angielski, czy mogę w razie potrzeby wyjechać i czy mam prawo jazdy. Opowiadałem co chcieli i tyle. Sam też tam o coś zapytałem, bo tak podobno trzeba. Rozmowa ok