BCC Business Consulting Centre

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O BCC Business Consulting Centre

BCC to firma zajmująca się głównie usługami SAP, outsourcingiem IT oraz pracą nad rozwojem oprogramowania. Przede wszystkim obsługuje międzynarodowe korporacje, ale do jej klientów należą również duże polskie przedsiębiorstwa. BCC tworzy największy zespół specjalistów SAP w Polsce - prawie 190 konsultantów. Firma posiada ponad 200 certyfikatów specjalistycznych, świadczących o jej profesjonalizmie. Centrala BCC zlokalizowana jest w Złotnikach k. Poznania.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo perspektywiczna firma

anonimowo
Firma perspektywiczna ponieważ rozwojowa - na szkoleniach i przez pracę uczy się bardzo wielu rzeczy w bardzo krótkim czasie. Nie znam osoby co by powiedziała że jej to jest niepotrzebne albo się jej nie przyda. Trzeba korzystać ile wlezie jak się tylko nadarza okazja

Zgodzę się z wynagrodzeniami że nie są największym atutem BCC. Sporo ludzi przyjdzie do tej firmy z innych powodów niż pieniądze - szkolić się uczyć albo brać udział w rozwijających projektach. Dodatkowe profity - praca z domu albo atmosfera i benefity są tylko dodatkowe.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista SharePoint (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: ZłotnikiTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Prezentacja
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Najpierw zadzwonili do mnie z prośbą o krótką rozmowę. Pytali o dyspozycyjność, oczekiwania finansowe, poziom znajomości poszczególnych języków programowania, głównie SharePoint, C++ oraz wiedzę na temat SQLa. Później dostałem maila, że chcieliby abym przygotował prezentację i przyszedł do nich na rozmowę. Mail wyjaśniał wszystko, czego oczekują. Oczekiwali tak naprawdę "pokazu" programowania, a raczej tego, co z niego wychodzi.

W trakcie spotkania najpierw miałem przedstawić tę swoją prezentację. Później oni dopytywali jeszcze dlaczego coś zrobiłem właśnie tak, skąd pomysł na to itp. Chcieli też po chwili przejść na angielski i po angielsku opowiadałem o swoich poprzednich doświadczeniach w pracy sharepointowca. Sama rozmowa to nic wielkiego, tylko trzeba poświęcić trochę czasu żeby przygotować prezentację.