Bank BGŻ BNP Paribas

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Bank BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas S.A. należy do banków uniwersalnych - w zależności od potrzeb, dla klientów indywidualnych przygotowuje ofertę produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych, a także kredytowych, zaś dla klientów biznesowych, ofertę rozwiązań z zakresu finansowania działalności. Placówki bankowe zlokalizowane są w większych i mniejszych miastach w całej Polsce. Bank dysponuje również nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, w tym bankowością internetową i mobilną.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Doceniam czas spędzony w BGŻ

2016-11-05
Asystentka
Moje stanowisko w BGŻ nie należało do najwyższych jednak dobrze się tam czułam. Stwierdziłam, że to miejsce jest super dla zdobywania doświadczenia w bankowości. Teraz po tym jak doświadczenie zdobyłam nadal tak twierdzę. Mnie konkurencja po pewnym czasie przekonała lepszymi pieniędzmi dlatego odeszłam, ale żałowałam, bo bardzo polubiłam tą pracę. Wiedziałam niestety, że tu nie mam możliwości awansowania. Przynajmniej w tamtym czasie nic się nie szykowało. Ogólnie awanse były w innych działach, jest to możliwe żeby tam awansować. Rzeczy takie jak atmosfera, godziny pracy, benefity i ludzi były bardzo dobre. Mimo wszystko ja bym polecała pracę w BGŻ.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Contact Center) (Praca)

2017-02-14
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz