AXA XL

Logo AXA XL
+ Dodaj opinię
AXA XL
Ubezpieczenia
501+

Czy chcesz wiedzieć, jak ubezpiecza się drapacze chmur, zagrożone gatunki czy prywatne kolekcje dzieł sztuki? Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto ubezpiecza firmy ubezpieczeniowe? AXA XL to idealne miejsce aby się tego dowiedzieć! Nasz zespół Enterprise Shared Services zamuje się zakulisowymi operacjami międzynarodowego rynku ubezpieczeniowego. Nasi klienci to ponad 90% firm z listy Fortune 500, a my sami przez cztery lata z rzędu zajmowaliśmy pierwsze miejsce w rankingu innowacyjnych produktów.

Kariera w AXA XL
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w AXA XL

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w AXA XL

AXA XL Zdjęcie 1AXA XL Zdjęcie 2AXA XL Zdjęcie 3AXA XL Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Etap #1 Selekcja zgłoszeń

Po zaaplikowaniu na naszej stronie https://axaxl.com/about/careers, Twoja aplikacja trafi do naszych rekruterów, którzy przeanalizują ją pod kątem kryteriów danego stanowiska i skontaktują się z wybranymi kandydatami.

Etap #2 Rozmowa z dzialem HR

Na tym etapie odbędziesz 30 min rozmowę telefoniczną z naszym rekruterem, który zapyta Cię o Twoje doświadczenie, umiejętności oraz sprawdzi znajomość języka angielskiego.

Etap #3 Spotkanie z managerem

Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z rekruterem zostaniesz zaproszony do naszego biura na spotkanie z potencjalnym przełożonym.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy