Aviva

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Aviva

Jesteś gotowy przejść na żółtą stronę mocy?  

U nas Ci się spodoba. Ludzie Ci pomogą, nauczą i podzielą się wiedzą.

Doceniamy sukcesy. Szkolimy. Pracowników wysyłamy z powrotem na studia.

Możesz rozwijać swoje pasje. Możesz pomagać innym. Mamy niezłe benefity, każdy wybiera to, co lubi. W naszym biurze możesz się wyżyć na zumbie.

Nie wciśniemy Cię w garnitur. Pozwolimy Ci realizować nawet szalone pomysły. U nas mówisz, co myślisz.

Kochamy specjalistów – równie mocno jak żółtodzioby. Płacimy za wszystkie staże i praktyki. Nie lubimy się żegnać, więc ponad połowa stażystów i praktykantów zostaje z nami na dłużej.

A jeśli zastanawiasz się, co robimy – uwalniamy ludzi od lęku przed niepewnym jutrem. Robimy to od lat i robimy to świetnie. Kiedyś naszymi klientami byli Isaak Newton i Agatha Christie. Dziś na całym świecie mamy ich ponad 30 mln. Ale liczy się to co przed nami. Wyznaczamy trendy i kierunki w ubezpieczeniach. I tworzymy nowy korpo standard.   

Stanowisk mamy do wyboru do koloru. Oczywiście żółtego.

IT
Nasze IT to taka całkiem spora firma informatyczna. I to z fajnym klimatem! Budujemy i rozwijamy aplikacje oraz systemy, zarządzamy infrastrukturą, bezpieczeństwem informatycznym i projektami. Szukamy zarówno ekspertów, jak i stażystów oraz praktykantów.  

Aktuariat
Doświadczonym aktuariuszom chyba nie musimy się przedstawiać. Niedoświadczonych uspokajamy - jeśli nie wiesz, co się robi w aktuariacie, nie martw się – wszystkiego Cię nauczymy. Jako członek zespołu możesz zwiedzić świat. Ale nie musisz, jeśli nie chcesz.  

Finanse
W naszych finansach dużo się dzieje, prowadzimy ciekawe projekty dla całej grupy kapitałowej – lokalnie i globalnie. Rozwijaj się w obszarach sprawozdawczości finansowej, kontrolingu, księgowości, podatków.

Marketing
Mamy nieźle zakręcony marketing, a w nim samych speców od tworzenia kampanii wizerunkowych i produktowych, PR, marketingu online, mediów społecznościowych, e-commerce, badań i analiz. Ponieważ dzieje się dużo i ciągle, ciągle kogoś poszukujemy!

Sprzedaż i Obsługa Klienta
Lubisz pracę z ludźmi? Doradzanie innym sprawia Ci satysfakcję? Chcesz spróbować swoich sił w dużej organizacji? Możesz zostać specjalistą w jednym z naszych zespołów sprzedażowych lub obsługowych i zdobyć cenne doświadczenie.  

Poznaj nas, naszą ofertę praktyk, staży i pracy. Aktualne rekrutacje znajdziesz na  www.kariera.aviva.pl
Przejdź na żółtą stronę mocy!

Nowe OpinieDodaj

3.8

Przede wszystkim trzeba chcieć pracować

2016-12-30
anonimowo
Jak ktoś nie chce pracować to gdzie by nie poszedł i jakich warunków by nie dostał nie będzie się starał. W Avivie było bardzo widać czy komuś zależy czy nie. Ci, którym zależało zostawali dużo dłużej.

Wtedy dawało się skorzystać z potrzebnych szkoleń, rozwinąć się w ramach tej pracy i zdobyć bardzo cenne doświadczenie zawodowe.

Wtedy dopiero doceniało się pracodawcę. Zwłaszcza, że należał do naprawdę dobrych co było widać na przykład przy wynagrodzeniach, atmosferze, benefitach i godzinach pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca ds ubezpieczeń i inwestycji (Praca)

2017-03-06
Branża: UbezpieczeniaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz