Aviva

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O Aviva

Jesteś gotowy przejść na żółtą stronę mocy? 


U nas Ci się spodoba. Ludzie Ci pomogą, nauczą i podzielą się wiedzą.


Doceniamy sukcesy. Szkolimy. Pracowników wysyłamy z powrotem na studia.


Możesz rozwijać swoje pasje. Możesz pomagać innym. Mamy niezłe benefity, każdy wybiera to, co lubi. W naszym biurze możesz się wyżyć na zumbie.


Nie wciśniemy Cię w garnitur. Pozwolimy Ci realizować nawet szalone pomysły. U nas mówisz, co myślisz.


Kochamy specjalistów – równie mocno jak żółtodzioby. Płacimy za wszystkie staże i praktyki. Nie lubimy się żegnać, więc ponad połowa stażystów i praktykantów zostaje z nami na dłużej.


A jeśli zastanawiasz się, co robimy – uwalniamy ludzi od lęku przed niepewnym jutrem. Robimy to od lat i robimy to świetnie. Kiedyś naszymi klientami byli Isaak Newton i Agatha Christie. Dziś na całym świecie mamy ich ponad 30 mln. Ale liczy się to co przed nami. Wyznaczamy trendy i kierunki w ubezpieczeniach. I tworzymy nowy korpo standard.  


Stanowisk mamy do wyboru do koloru. Oczywiście żółtego.


IT

Nasze IT to taka całkiem spora firma informatyczna. I to z fajnym klimatem! Budujemy i rozwijamy aplikacje oraz systemy, zarządzamy infrastrukturą, bezpieczeństwem informatycznym i projektami. Szukamy zarówno ekspertów, jak i stażystów oraz praktykantów. 


Aktuariat

Doświadczonym aktuariuszom chyba nie musimy się przedstawiać. Niedoświadczonych uspokajamy - jeśli nie wiesz, co się robi w aktuariacie, nie martw się – wszystkiego Cię nauczymy. Jako członek zespołu możesz zwiedzić świat. Ale nie musisz, jeśli nie chcesz. 


Finanse

W naszych finansach dużo się dzieje, prowadzimy ciekawe projekty dla całej grupy kapitałowej – lokalnie i globalnie. Rozwijaj się w obszarach sprawozdawczości finansowej, kontrolingu, księgowości, podatków.


Marketing

Mamy nieźle zakręcony marketing, a w nim samych speców od tworzenia kampanii wizerunkowych i produktowych, PR, marketingu online, mediów społecznościowych, e-commerce, badań i analiz. Ponieważ dzieje się dużo i ciągle, ciągle kogoś poszukujemy!


Sprzedaż i Obsługa Klienta

Lubisz pracę z ludźmi? Doradzanie innym sprawia Ci satysfakcję? Chcesz spróbować swoich sił w dużej organizacji? Możesz zostać specjalistą w jednym z naszych zespołów sprzedażowych lub obsługowych i zdobyć cenne doświadczenie. 


Poznaj nas, naszą ofertę praktyk, staży i pracy. Aktualne rekrutacje znajdziesz na www.kariera.aviva.pl

Przejdź na żółtą stronę mocy!

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przede wszystkim trzeba chcieć pracować

2016-12-30
anonimowo
Jak ktoś nie chce pracować to gdzie by nie poszedł i jakich warunków by nie dostał nie będzie się starał. W Avivie było bardzo widać czy komuś zależy czy nie. Ci, którym zależało zostawali dużo dłużej.

Wtedy dawało się skorzystać z potrzebnych szkoleń, rozwinąć się w ramach tej pracy i zdobyć bardzo cenne doświadczenie zawodowe.

Wtedy dopiero doceniało się pracodawcę. Zwłaszcza, że należał do naprawdę dobrych co było widać na przykład przy wynagrodzeniach, atmosferze, benefitach i godzinach pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca ds ubezpieczeń i inwestycji (Praca)

2017-03-06
Branża: UbezpieczeniaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po tym jak przesłałam CV dostałam propozycję spotkania rekrutacyjnego. Jak się okazało w praktyce spotkałam się z kimś kto miał być jak się oczywiście uda moim przełożonym. Nawet fajnie mi się z nim rozmawiało.

Pytania nie były jakieś szczególne w momencie jak się pytają o doświadczenie, motywację, oczekiwania, dyspozycyjność itp. to te pytania nie są zaskakujące. Można spokojnie powiedzieć, że pytali o to samo co zawsze i wszędzie pytają na rekrutacjach.

O pracy w Avivie też porozmawialiśmy więc miałam pełną wiedzę na temat tego co mnie czeka.