Aviva

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O Aviva

Jesteś gotowy przejść na żółtą stronę mocy? 


U nas Ci się spodoba. Ludzie Ci pomogą, nauczą i podzielą się wiedzą.


Doceniamy sukcesy. Szkolimy. Pracowników wysyłamy z powrotem na studia.


Możesz rozwijać swoje pasje. Możesz pomagać innym. Mamy niezłe benefity, każdy wybiera to, co lubi. W naszym biurze możesz się wyżyć na zumbie.


Nie wciśniemy Cię w garnitur. Pozwolimy Ci realizować nawet szalone pomysły. U nas mówisz, co myślisz.


Kochamy specjalistów – równie mocno jak żółtodzioby. Płacimy za wszystkie staże i praktyki. Nie lubimy się żegnać, więc ponad połowa stażystów i praktykantów zostaje z nami na dłużej.


A jeśli zastanawiasz się, co robimy – uwalniamy ludzi od lęku przed niepewnym jutrem. Robimy to od lat i robimy to świetnie. Kiedyś naszymi klientami byli Isaak Newton i Agatha Christie. Dziś na całym świecie mamy ich ponad 30 mln. Ale liczy się to co przed nami. Wyznaczamy trendy i kierunki w ubezpieczeniach. I tworzymy nowy korpo standard.  


Stanowisk mamy do wyboru do koloru. Oczywiście żółtego.


IT

Nasze IT to taka całkiem spora firma informatyczna. I to z fajnym klimatem! Budujemy i rozwijamy aplikacje oraz systemy, zarządzamy infrastrukturą, bezpieczeństwem informatycznym i projektami. Szukamy zarówno ekspertów, jak i stażystów oraz praktykantów. 


Aktuariat

Doświadczonym aktuariuszom chyba nie musimy się przedstawiać. Niedoświadczonych uspokajamy - jeśli nie wiesz, co się robi w aktuariacie, nie martw się – wszystkiego Cię nauczymy. Jako członek zespołu możesz zwiedzić świat. Ale nie musisz, jeśli nie chcesz. 


Finanse

W naszych finansach dużo się dzieje, prowadzimy ciekawe projekty dla całej grupy kapitałowej – lokalnie i globalnie. Rozwijaj się w obszarach sprawozdawczości finansowej, kontrolingu, księgowości, podatków.


Marketing

Mamy nieźle zakręcony marketing, a w nim samych speców od tworzenia kampanii wizerunkowych i produktowych, PR, marketingu online, mediów społecznościowych, e-commerce, badań i analiz. Ponieważ dzieje się dużo i ciągle, ciągle kogoś poszukujemy!


Sprzedaż i Obsługa Klienta

Lubisz pracę z ludźmi? Doradzanie innym sprawia Ci satysfakcję? Chcesz spróbować swoich sił w dużej organizacji? Możesz zostać specjalistą w jednym z naszych zespołów sprzedażowych lub obsługowych i zdobyć cenne doświadczenie. 


Poznaj nas, naszą ofertę praktyk, staży i pracy. Aktualne rekrutacje znajdziesz na www.kariera.aviva.pl

Przejdź na żółtą stronę mocy!

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przede wszystkim trzeba chcieć pracować

2016-12-30
anonimowo
Jak ktoś nie chce pracować to gdzie by nie poszedł i jakich warunków by nie dostał nie będzie się starał. W Avivie było bardzo widać czy komuś zależy czy nie. Ci, którym zależało zostawali dużo dłużej.

Wtedy dawało się skorzystać z potrzebnych szkoleń, rozwinąć się w ramach tej pracy i zdobyć bardzo cenne doświadczenie zawodowe.

Wtedy dopiero doceniało się pracodawcę. Zwłaszcza, że należał do naprawdę dobrych co było widać na przykład przy wynagrodzeniach, atmosferze, benefitach i godzinach pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca ds ubezpieczeń i inwestycji (Praca)

2017-03-06
Branża: UbezpieczeniaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po tym jak przesłałam CV dostałam propozycję spotkania rekrutacyjnego. Jak się okazało w praktyce spotkałam się z kimś kto miał być jak się oczywiście uda moim przełożonym. Nawet fajnie mi się z nim rozmawiało.

Pytania nie były jakieś szczególne w momencie jak się pytają o doświadczenie, motywację, oczekiwania, dyspozycyjność itp. to te pytania nie są zaskakujące. Można spokojnie powiedzieć, że pytali o to samo co zawsze i wszędzie pytają na rekrutacjach.

O pracy w Avivie też porozmawialiśmy więc miałam pełną wiedzę na temat tego co mnie czeka.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz