AstraZeneca Pharma Poland

Badania i Rozwój, Farmaceutyka / Medycyna

O AstraZeneca Pharma Poland

W ASTRAZENECA PRZESUWAMY GRANICE NAUKI

… by dostarczać leki zmieniające życie.

Jesteśmy globalną, innowacyjną firmą biofarmaceutyczną, której działalność koncentruje się głównie na odkrywaniu, rozwijaniu i wprowadzaniu do obrotu leków przeciw chorobom nowotworowym, układu sercowo-naczyniowego, oddechowego (astma, POCHP) oraz leków stosowanych w leczeniu chorób metabolicznych, neurologicznych i stanów zapalnych. 

Swoją działalność biznesową prowadzimy w ponad 100 krajach, w wielu z nich stworzyliśmy też ośrodki badawczo-rozwojowe. Historia AstraZeneca to historia postępu medycyny i farmakologii. W ciągu ponad 100 lat istnienia współpracowaliśmy aż z 8 laureatami Nagrody Nobla.

W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat, a dynamika naszego rozwoju w ostatnich latach znacznie przyspieszyła. 

Wiosną 2011 r. utworzyliśmy w Warszawie globalne Centrum Operacyjne Badań Klinicznych jako pierwsze w tej części Europy. W marcu 2017 r. ogłosiliśmy dalszą rozbudowę Centrum pod kątem kompetencji i ilości procesów związanych z prowadzeniem badań klinicznych. Można śmiało powiedzieć, że dziś mamy unikalny, w skali kraju i Europy, ośrodek z zakresem odpowiedzialności obejmującym coraz więcej procesów dot. badań klinicznych - od planowania projektów, rekrutacji pacjentów, monitorowania badania aż po analizy danych i raportowania wyników składanych finalnie do agencji rządowych w celach rejestracji produktów w różnych regionach świata.

Do końca 2018 r. zamierzamy powiększyć zespół globalnego Centrum Operacyjnego Badań Klinicznych aż o 250 osób. W ten sposób będzie ono liczyć około 550 pracowników, stanowiąc niezwykle istotny punkt na mapie działań badawczo-rozwojowych firmy.

Centrum to doskonałe miejsce dla doświadczonych specjalistów z sektora badań klinicznych, lekarzy, pracowników jednostek klinicznych i naukowych, badaczy, programistów, a także absolwentów studiów medycznych, farmaceutycznych, biotechnologicznych, biologicznych i pokrewnych oraz kierunków technicznych.  

Więcej informacji: www.astrazeneca.pl

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warta uwagi firma

anonimowo
W telegraficznym skrócie powiem, że to firma warta uwagi. Wystarczy rzut oka na punkty jakie przyznaję żeby się zorientować że mam o nich świetne zdanie. Trudno mieć inne w sytuacji gdy są szkolenia, można podbijać swoje kompetencje, są elastyczne godziny pracy, wysokie wypłaty, interesujące rzeczy do zrobienia, miłe podejście do pracowników.. Mają naprawdę sporo tych atutów.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy