Asseco Poland

Nowe technologie / IT

O Asseco Poland

18 000 tys. pracowników w 43 krajach, szósty producent oprogramowania w Europie i największa spółka informatyczna w Europie Środkowej pracująca dla ponad 100 000 klientów - te kilka faktów pokazuje, jak wielki jest potencjał Asseco Poland. Największa polska firma IT od ponad 20 lat tworząca nowoczesne rozwiązania, notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2014 roku Asseco Poland otrzymało wyjątkowe wyróżnienie - zostało uznane przez dziennik "Parkiet" za najlepszą spółkę roku z indeksu WIG20.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyjemna praca

anonimowo
W Asseco to była przyjemna praca. Miała jeden minus, który może zacząć przeszkadzać po jakimś czasie. Powiedzmy po roku czy dwóch chciałoby się więcej zarabiać skoro już ma się większe doświadczenie. To ten minus to tylko pieniądze.

Bo tak jak się popatrzyło na atmosferę, wszystkie dodatkowe benefity, godziny pracy, szkolenia i ludzi to naprawdę aż żal było z tej pracy odchodzić. Drugi raz ciężko będzie trafić na taki zestaw pozytywnych rzeczy. Tylko niestety pracuje się jednak dla pieniędzy, nie dla przyjemności. Za zdobyte doświadczenie i możliwość przekonania się jak się u nich pracuje i tak im dziękuję.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Copywriter/ Redaktor (Praca)

Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Asseco miałam najpierw rozmowę przez telefon, a dopiero później rozmowę na miejscu w firmie. Zarówno ta pierwsza, jak i ta druga, były dla mnie nieco stresujące, ale to był raczej taki motywujący stres. Obie przebiegły w sympatycznej atmosferze.

Ze względu na ten stres ciężko mi powiedzieć, w której części zostałam zapytana o co. Na pewno w trakcie rozmowy przez telefon musiałam się wykazać znajomością angielskiego. A tak to pytania dostałam bardzo różnorodne - od doświadczenia, przez oczekiwania, wykształcenie, wcześniejsze projekty, w których brałam udział, dyspozycyjność, umiejętność pisania po angielsku, aż po zainteresowania. Podczas rozmowy na miejscu także musiałam mówić po angielsku, więc bez dobrej znajomości tego języka ani rusz.