Asseco Poland

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Asseco Poland

18 000 tys. pracowników w 43 krajach, szósty producent oprogramowania w Europie i największa spółka informatyczna w Europie Środkowej pracująca dla ponad 100 000 klientów - te kilka faktów pokazuje, jak wielki jest potencjał Asseco Poland. Największa polska firma IT od ponad 20 lat tworząca nowoczesne rozwiązania, notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2014 roku Asseco Poland otrzymało wyjątkowe wyróżnienie - zostało uznane przez dziennik "Parkiet" za najlepszą spółkę roku z indeksu WIG20.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Przyjemna praca

2016-10-31
anonimowo
W Asseco to była przyjemna praca. Miała jeden minus, który może zacząć przeszkadzać po jakimś czasie. Powiedzmy po roku czy dwóch chciałoby się więcej zarabiać skoro już ma się większe doświadczenie. To ten minus to tylko pieniądze.

Bo tak jak się popatrzyło na atmosferę, wszystkie dodatkowe benefity, godziny pracy, szkolenia i ludzi to naprawdę aż żal było z tej pracy odchodzić. Drugi raz ciężko będzie trafić na taki zestaw pozytywnych rzeczy. Tylko niestety pracuje się jednak dla pieniędzy, nie dla przyjemności. Za zdobyte doświadczenie i możliwość przekonania się jak się u nich pracuje i tak im dziękuję.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Copywriter/ Redaktor (Praca)

2016-05-21
Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz