Asseco Poland

Nowe technologie / IT

O Asseco Poland

18 000 tys. pracowników w 43 krajach, szósty producent oprogramowania w Europie i największa spółka informatyczna w Europie Środkowej pracująca dla ponad 100 000 klientów - te kilka faktów pokazuje, jak wielki jest potencjał Asseco Poland. Największa polska firma IT od ponad 20 lat tworząca nowoczesne rozwiązania, notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2014 roku Asseco Poland otrzymało wyjątkowe wyróżnienie - zostało uznane przez dziennik "Parkiet" za najlepszą spółkę roku z indeksu WIG20.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wspominam całkiem dobrze

anonimowo
Myślę, że Asseco to dobra firma. Na pewno warto rozważyć zatrudnienie się tam. Najbardziej zapadły mi w pamięć fajne biuro w odpowiadającej mi lokalizacji i ludzie. Współpracownicy naprawdę świetni, rzadko się trafia żeby w pracy poznać tak otwarte i pozytywne osoby. To był zdecydowanie ogromny plus tego miejsca. Poza tym podobało mi się, że doceniali jak ktoś wychodził z własną inicjatywą. Ale były też jakieś minusy, czyli np. spora biurokracja. Wydaje mi się, że jakby to trochę zmienili to byłoby lepiej. I wynagrodzenia oferowali takie dość przeciętne, ale przynajmniej było kilka fajnych benefitów, np. karta sportowa i prywatna opieka medyczna.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Copywriter/ Redaktor (Praca)

Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Asseco miałam najpierw rozmowę przez telefon, a dopiero później rozmowę na miejscu w firmie. Zarówno ta pierwsza, jak i ta druga, były dla mnie nieco stresujące, ale to był raczej taki motywujący stres. Obie przebiegły w sympatycznej atmosferze.

Ze względu na ten stres ciężko mi powiedzieć, w której części zostałam zapytana o co. Na pewno w trakcie rozmowy przez telefon musiałam się wykazać znajomością angielskiego. A tak to pytania dostałam bardzo różnorodne - od doświadczenia, przez oczekiwania, wykształcenie, wcześniejsze projekty, w których brałam udział, dyspozycyjność, umiejętność pisania po angielsku, aż po zainteresowania. Podczas rozmowy na miejscu także musiałam mówić po angielsku, więc bez dobrej znajomości tego języka ani rusz.