Arla GSS

Finanse / Ekonomia

O Arla GSS

Arla Foods jest jednym z największych koncernów mleczarskich w Europie. Spółdzielnię tworzy 13 500 farmerów oraz zespół 19 000 pracowników, zatrudnionych w spółkach Arla Foods na całym świecie.

W 2008 roku w Gdańsku utworzyliśmy zespół zajmujący się procesami księgowymi dla spółek Arla Foods na całym świecie. To dzięki nam właściciele Arla Foods, farmerzy duńscy, szwedzcy, brytyjscy, niemieccy, belgijscy i holenderscy, otrzymują płatności za dostarczane nam mleko. To my odpowiadamy za rozliczenia z naszymi dostawcami, a także regulowanie płatności z naszymi klientami. Zajmujemy się tworzeniem raportów finansowych dla naszej siedziby głównej w Aarhus w Danii, a także wspieraniem lokalnych mleczarni w Europie i nie tylko. Pracujemy dla kilkunastu różnych krajów na całym świecie. Nasi pracownicy kontaktują się ze swoimi kolegami w Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Finlandii, Kanadzie, USA, a także Meksyku i krajach Bliskiego Wschodu. Pracujemy w języku angielskim, ale aby być bliżej naszego klienta część naszego zespołu posługuje się także językami lokalnymi. Zatrudniamy ponad 300 pracowników po to, aby nasi specjaliści w mleczarniach mogli skupić się na tym, co robią najlepiej - wytwarzaniu mlecznych przysmaków dla naszych konsumentów. My zajmujemy się tym, w czym sami radzimy sobie najlepiej - księgowością i finansami.

Będąc spółdzielnią o korzeniach skandynawskich, wspólnie tworzymy miejsce pracy, w którym dbamy o budowanie profesjonalnych relacji, opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Arla to miejsce pracy, w którym mamy możliwości rozwoju, cenimy otwartość na nowe idee, innowacyjność oraz niezależność. Poprzez rozwój rozumiemy pracę w szybko zmieniającej się globalnej strukturze, a także możliwość zaangażowania się w różnorodne projekty oraz realizację międzynarodowej ścieżki kariery. Charakter naszej firmy najlepiej oddają nasze wartości, którymi są: LEAD - SENSE – CREATE.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super warunki

2016-05-28
anonimowo
Sama praca bardzo ciekawa, kultura firmowa na wysokim poziomie ;) przyjemne doświadczenie, naprawdę. No i dobry produkt, a nie byle co. Jak na moje takie doświadczenie to cenna rzecz, i to nie tylko dlatego że to znana firma w CV. Można popracować w międzynarodowym środowisku, zdobyć wiedzę, doświadczenie, jakieś obycie.

Dla mnie to była cenna lekcja, a poza tym - poznałam świetnych ludzi.

Arla, tak trzymać ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

HR Administrator (Praca)

2017-02-01
Branża: Human ResourcesMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

U mnie się tak zdarzyło i tak się potoczyła właśnie ta rekrutacja, że uczestniczyłam w jednej rozmowie. Tyle że chyba mój poziom znajomości angielskiego i niemieckiego (te dwa języki były wymagane) nie był wystarczający. Żadnej informacji na temat co dalej nie dostałam.

Nie było przesadnie sympatycznie ani niesympatycznie atmosfera była neutralna. Pytania nie wydawały mi się trudne o wiedzę mnie nie pytali tylko o doświadczenie czy jakieś tam umiejętności na przykład obsługa całego pakietu office. Kwestie jak to mówią oficjalne, dokładniej dyspozycyjność, finanse i umowa wstępnie dogadaliśmy na rozmowie. Może za dużo powiedziane.. ja powiedziałam, jakie mam w tych kwestiach oczekiwania.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz