Arla Foods

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Arla Foods

Arla Foods jest jednym z największych koncernów mleczarskich w Europie. Spółdzielnię tworzy 13 500 farmerów oraz zespół 19 000 pracowników, zatrudnionych w spółkach Arla Foods na całym świecie.

W 2008 roku w Gdańsku utworzyliśmy zespół zajmujący się procesami księgowymi dla spółek Arla Foods na całym świecie. To dzięki nam właściciele Arla Foods, farmerzy duńscy, szwedzcy, brytyjscy, niemieccy, belgijscy i holenderscy, otrzymują płatności za dostarczane nam mleko. To my odpowiadamy za rozliczenia z naszymi dostawcami, a także regulowanie płatności z naszymi klientami. Zajmujemy się tworzeniem raportów finansowych dla naszej siedziby głównej w Aarhus w Danii, a także wspieraniem lokalnych mleczarni w Europie i nie tylko. Pracujemy dla kilkunastu różnych krajów na całym świecie. Nasi pracownicy kontaktują się ze swoimi kolegami w Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Finlandii, Kanadzie, USA, a także Meksyku i krajach Bliskiego Wschodu. Pracujemy w języku angielskim, ale aby być bliżej naszego klienta część naszego zespołu posługuje się także językami lokalnymi. Zatrudniamy ponad 300 pracowników po to, aby nasi specjaliści w mleczarniach mogli skupić się na tym, co robią najlepiej - wytwarzaniu mlecznych przysmaków dla naszych konsumentów. My zajmujemy się tym, w czym sami radzimy sobie najlepiej - księgowością i finansami.

Będąc spółdzielnią o korzeniach skandynawskich, wspólnie tworzymy miejsce pracy, w którym dbamy o budowanie profesjonalnych relacji, opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Arla to miejsce pracy, w którym mamy możliwości rozwoju, cenimy otwartość na nowe idee, innowacyjność oraz niezależność. Poprzez rozwój rozumiemy pracę w szybko zmieniającej się globalnej strukturze, a także możliwość zaangażowania się w różnorodne projekty oraz realizację międzynarodowej ścieżki kariery. Charakter naszej firmy najlepiej oddają nasze wartości, którymi są: LEAD - SENSE – CREATE.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Super warunki

2016-05-28
anonimowo
Sama praca bardzo ciekawa, kultura firmowa na wysokim poziomie ;) przyjemne doświadczenie, naprawdę. No i dobry produkt, a nie byle co. Jak na moje takie doświadczenie to cenna rzecz, i to nie tylko dlatego że to znana firma w CV. Można popracować w międzynarodowym środowisku, zdobyć wiedzę, doświadczenie, jakieś obycie.

Dla mnie to była cenna lekcja, a poza tym - poznałam świetnych ludzi.

Arla, tak trzymać ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

HR Administrator (Praca)

2017-02-01
Branża: Human ResourcesMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz