Apteki Dbam o Zdrowie

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Apteki Dbam o Zdrowie

Ogólnopolska sieć aptek Dbam o ZdrowieDOZ to spółka zarządzająca największą w kraju siecią aptek Dbam o Zdrowie, która liczy blisko tysiąc placówek. DOZ jest największym pracodawcą na rynku aptecznym - zatrudnia ponad 2500 magistrów i techników farmacji, którzy dbają o bezpieczeństwo leczenia farmakologicznego 2,5 miliona pacjentów miesięcznie.
Apteki Dbam o Zdrowie zapewniają dostępność ponad 20 000 leków każdego dnia. Leki można kupić nie tylko w aptekach stacjonarnych, można je również zamówić za pomocą strony internetowej DOZ.pl, skorzystać z aplikacji mobilnej, smart tv lub zamówienia telefonicznego.
Firma od lat realizuje i rozwija opiekę farmaceutyczną w myśli idei „Pacjent w centrum uwagi”. Na opiekę farmaceutyczną składają się konsultacje z farmaceutami w aptekach, materiały edukacyjne, a także porady udostępnianie w aptekach oraz na stronie DOZ.pl.
DOZ jest firmą odpowiedzialną społecznie. Fundacja Dbam o Zdrowie angażuje
się w walkę z problemem społecznym, jakim jest zatrzymanie leczenia farmakologicznego
z powodu ograniczeń finansowych pacjentów. Fundacja organizuje konkurs grantowy dla organizacji pożytku publicznego, które zajmują się ograniczeniem barier w dostępie do leków.
DOZ promuje zdrowy tryb życia – zachęca do aktywnego dbania o zdrowie poprzez edukację oraz zachęcanie do zmiany codziennych nawyków. W tym celu prowadzi działania skierowane zarówno do pacjentów w aptekach, jak również do ogółu społeczeństwa. Sztandarowym projektem jest Łódź Maraton DOZ. To jeden z największych i najszybszych biegów w Polsce, który w 2015 r. odbędzie się już po raz piąty z rzędu. Nowe OpinieDodaj

3.4

Ciężko, ale są dobre pieniądze w tej pracy

2016-03-16
Farmaceutka (magister farmacji)
Tak to już jest z aptekami, że zależy gdzie się trafi. Moja apteka jest spokojna, nie ma natłoku klientów. Jedyne co mnie drażni to przedstawiciele handlowi, którzy się ciągle kręcą pod nogami i przeszkadzają. Jak nie przychodzą, to dzwonią, jak nie oni dzwonią, to dzwoni ktoś inny. Ciągle coś.

Ale pieniądze są z tego dobre, a to najważniejsze. Trudno narzekać na warunki, jak się co miesiąc dostaje dobrą pensję, zatrudnienie jest pewne a ludzie w pracy przyjemni.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystentka (Praca)

2017-03-07
Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz